20 Ekim 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Zirvesi
27 Ağustos 2007 Pazartesi 16:26

Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Zirvesi

Boğaziçi Eğitim 8 - 9 Eylül 2007 tarihlerinde Sheraton İstanbul’da Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Zirvesi'ni düzenliyor.

Boğaziçi Eğitim 8-9 Eylül tarihlerinde Sheraton İstanbul’da gerçekleştireceği Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Zirvesi ile alanında uzman eğitmen, akademisyen ve profesyonel yöneticileri bir araya getirecek.

Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi uygulama metod ve alanlarının inceleneceği zirvede; işletmelerde satınalma ile uğraşan yöneticilere, konu hakkındaki en son gelişmeler sunulacak ve teknik konulardan davranışsal gelişime, hukuksal sorumluluklardan fiyat analizleri ve finansal yönetime kadar satınalma kavramının tüm gerektirdikleri aktarılacaktır.

Zirve sonunda katılımcıların yeni satınalma stratejileri yaratabilmeleri, satınalma faaliyetlerini daha etkin yerine getirerek, tedarikçiler ile uzun dönemli ticari ilişkiler gerçekleştirebilmeleri, optimum fiyata anlaşarak kısa ve uzun vadede çalıştıkları kuruma maliyet avantajı sağlayabilmeleri amaçlanmaktadır.

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Murat Baskak, Okan Üniversitesi Uluslararası Lojistik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet Tanyaş, Yönetim Danışmanı, Yazar Özkan Kaymak, Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetim Müdürü Murat Düzgün, Yönetim Danışmanı Umut İnan, Lojistik Yönetim Danışmanı K. Emre Erceiş, Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hayri Baraçlı, Satınalma ve Planlama Uzmanı Gürkan Hüryılmaz, İstanbul Üniversitesi Özel Hukuk Ana Bilim Dalı Enformatik Bölümü Araştırma Görevlisi Ceyda Cimilli Akaydın konuşmacı olarak yer alacaklardır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları