26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Zirvesi
21 Temmuz 2007 Cumartesi 11:28

Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Zirvesi

Boğaziçi Eğitim, Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Zirvesi ile alanında uzman eğitmen, akademisyen ve profesyonel yöneticileri bir araya getirecek.

Boğaziçi Eğitim, 8 - 9 Eylül tarihlerinde Sheraton İstanbul’da gerçekleştireceği Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Zirvesi ile alanında uzman eğitmen, akademisyen ve profesyonel yöneticileri bir araya getirecek.

Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi uygulama metod ve alanlarının inceleneceği zirvede; işletmelerde satınalma ile uğraşan yöneticilere, konu hakkındaki en son gelişmeler sunulacak ve teknik konulardan davranışsal gelişime, hukuksal sorumluluklardan fiyat analizleri ve finansal yönetime kadar satınalma kavramının tüm gerektirdikleri aktarılacaktır.

Zirve sonunda katılımcıların yeni satınalma stratejileri yaratabilmeleri, satınalma faaliyetlerini daha etkin yerine getirerek, tedarikçiler ile uzun dönemli ticari ilişkiler gerçekleştirebilmeleri, optimum fiyata anlaşarak kısa ve uzun vadede çalıştıkları kuruma maliyet avantajı sağlayabilmeleri amaçlanmaktadır.

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Murat BASKAK, Okan Üniversitesi Uluslararası Lojistik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet TANYAŞ, Yönetim Danışmanı, Yazar Özkan KAYMAK, Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetim Müdürü Murat DÜZGÜN, Yönetim Danışmanı Umut İNAN, Lojistik Yönetim Danışmanı K. Emre ERCEİŞ, Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hayri BARAÇLI, Satınalma ve Planlama Uzmanı Gürkan HÜRYILMAZ, İstanbul üniversitesi Özel Hukuk Ana Bilim Dalı Enformatik Bölümü Araştırma Görevlisi Ceyda CİMİLLİ AKAYDIN konuşmacı olarak zirvede yer alacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları