24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SASın Ürününe Ödül
15 Aralık 2010 Çarşamba 13:19

SAS'ın Ürününe Ödül

Customer Interaction Solutions dergisi SAS Real-Time Decision Manager çözümünü 2009 yılının ürünü olarak belirledi.

SAS Real-Time Decision Manager, çağrı merkezi, CRM ve telehizmet başlıklarında yayın yapan Customer Interaction Solutions dergisi tarafından 2009 yılının ürünü olarak seçildi.

SAS Real-Time Decision Manager, SAS Analytics"i iş kuralları ve iletişim stratejileriyle bir araya getirerek işletmelerin web servisleri üzerinden müşterilerine, gerçek zamanlı olarak, interaktif kanallar (Web, çağrı merkezi, POS, ATM ve birçoğu) aracılığıyla, teklifler ve tavsiyelerle ulaşmalarına imkan sağlıyor.

SAS Müşteri Zekası Çözümleri Pazarlama Müdürü Larry Mosiman müşterilerin kendileriyle temasa geçilen her kanalda kendilerine özel bir hizmet beklediklerini ifade ederek şunları söyledi: "Çağrı merkezi, Web veya satış noktası olması hiç farketmiyor. Müşteri daima özel hizmet bekliyor. SAS Real-Time Decision Manager ile müşteriyle kurulan iletişimin onlara özgü hale getirilmesine yardımcı oluyoruz. Güçlü müşteri odağına sahip kurumlar müşterilerinin yaşadığı tecrübeyi iyi yöneterek rekabet avantajı sağlıyor."

SAS Real-Time Decision Manager, kurumların müşterilerini kavramalarına, iletişimlerini bu anlayışa göre düzenlemelerine ve pazarlama performanslarını istikrarlı bir şekilde geliştirmelerine yardımcı olan SAS Customer Intelligence paketinin bir parçasıdır. SAS"ın bu çözümüyle müşterilerine servisler sunan şirketler arasında DeutschlandCard, First Citizens Bank, Grupo Santander, Staples, US Bank ve Wolters Kluwer bulunuyor.

Customer Interaction Solutions tarafından belirlenen yılın ürünleri 12 yıldan bu yana düzenleniyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları