28 Temmuz 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SAS Forum Türkiye 6 Kasımda
15 Eylül 2008 Pazartesi 12:47

SAS Forum Türkiye 6 Kasım'da

Türkiye'nin en kapsamlı İş Zekâsı Konferansı SAS Forum Türkiye, bu alandaki öncü isimleri bir araya getirecek.

Geçen yıl sektörde bir ilke imza atarak Türkiye"nin en geniş kapsamlı İş Zekâsı Konferansı"nı gerçekleştiren SAS Türkiye, bu yıl SAS Forum"un ikincisine hazırlanıyor. 6 Kasım tarihinde İstanbul Yeşilköy, WOW Convention Center"da gerçekleştirilecek olan SAS Forum Türkiye 2008"in bu yılki sloganı Yarına Dönüşüm. Kurumlarını İş Zêkası çözümleriyle geleceğe güvenle taşımak isteyen yöneticiler Türkiye"nin en başarılı projelerini ve dünyaca ünlü uzmanları SAS Forum da dinleyecek.

SAS Forum Türkiye 2008"de Kurumlara Yarına Dönüşüm İçin İpuçları
SAS Forum Türkiye 2008'e katılanlar, uluslararası alanda adını duyurmuş İş Zekâsı uzmanlarından günümüz trendleri ve gelecek tahminlerini dinleme, işlerine değer katacak ve kurumlarını geleceğe taşıyacak projeler hakkında bilgi sahibi olma, kendi sektörlerine yönelik SAS Çözümleri"yle ilgili detayları öğrenme olanağı bulacak. İş ve teknoloji dünyasının önde gelen kurum ve yöneticilerinin katılacağı forumda, katılımcılar teknoloji liderleri ile bilgi alışverişinde bulunma şansını da yakalayacak. Eureko Sigorta, Fiba Sigorta, Garanti Teknoloji, Koç Allianz, TEB ve Yapı Kredi Bankası gibi sektörlerinin önde gelen şirketlerinin üst düzey yöneticileri düzenlenecek paralel oturumlarda gerçekleştirdikleri başarılı İş Zêkası projeleri ve bu sayede elde ettikleri somut faydalar hakkında bilgi verecek. SAS Forum Türkiye 2008 kapsamında gerçekleştirilecek panelde de, sektörün önde gelen şirketlerinin temsilcileri televizyon dünyasının sevilen ismi Kadir Çöpdemir"in moderatörlüğünde İş Zêkası ve Yarına Dönüşümü tartışacaklar.

İş Zêkasını Dünyaca Ünlü İsimlerden Dinleyin
SAS Forum Türkiye 2008, bu yıl da önemli isimlere ev sahipliği yapacak. Dünya"nın en saygın stratejistlerinden Gary Cokins"in ana konuşmacı olarak yer alacağı SAS Forum Türkiye 2008"in açılış konuşmasını SAS Organizasyonel Gelişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Jost Dörken yapacak. Ayrıca SAS Kıdemli Başkan Yardımcısı Allen Russel, SAS Finansal Hizmetler Başkan Yardımcısı Mark Moorman ve SAS Pazarlama Otomasyonu Program Yöneticisi Neil Hayward da SAS Forum kapsamında birer konuşma yapacaklar.

SAS Forum Nedir?
Dünya çapında İş Zekâsı alanının en büyük etkinliği olarak tanımlanan SAS Forum, her yıl farklı bir ülkede, farklı bir konseptle üst düzey yöneticileri bir araya getiriyor. İş dünyasının merakla beklediği SAS Forum, fikir liderlerinin ve üst düzey yöneticilerin katılımcılara, globalizasyonu nasıl şirketlerinin lehine çevirebileceklerini, uluslararası geçerliliği olan bir strateji yaratmak için neler yapılması gerektiğini gerçek başarı hikâyeleri eşliğinde anlattıkları bir platform niteliğine sahip.

Uluslararası etkinliğin yanı sıra, ülkeler bazında yerel olarak da gerçekleştirilen SAS Forum, Türkiye"de ilk olarak 1 Kasım 2007"de Hyatt Regency İstanbul"da düzenlenmiş ve iş dünyasında büyük ilgi görmüştü. SAS Forum Türkiye"07 sigorta, finans, telekomünikasyon, üretim, perakende ve otomotiv gibi farklı sektörlerden yaklaşık 550 üst düzey yöneticiyi ağırlamıştı. SAS Forum Türkiye 2008, bu yıl 6 Kasım"da İstanbul Yeşilköy, WOW Convention Center "da gerçekleştirilecek.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları