29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SAPden CRM Çözümleri Etkinliği
20 Ekim 2008 Pazartesi 10:03

SAP'den CRM Çözümleri Etkinliği

SAP, 16 Ekim 2008 Perşembe günü Swissotel'de "Yeni Nesil Müşteri Odaklı CRM" adlı bir etkinlik düzenledi.

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) çözümleri, müşterilerin kullandığı ve etkileşim halinde olduğu kanalları merkeze alarak şirketlerin iş analizi, satış, pazarlama ve servis çalışmalarında etkili sonuçlar almalarını sağlıyor.

Dünyanın önde gelen yazılım firmalarından SAP, 16 Ekim 2008 Perşembe günü Swissotel"de Yeni Nesil Müşteri Odaklı CRM adlı bir etkinlik düzenledi. Toplantıda SAP"nin CRM uygulamalarıyla ilgili yol haritası açıklandı ve KOBİ"lere özgü SAP CRM çözümü hakkında bilgi verildi. Etkinlikte, sunum yapan SAP iş ortakları ve müşterileri gerçekleştirdikleri CRM çalışmalarını ve başarı öykülerini paylaştı.

İş analizi, satış, pazarlama, ve servis konularında yapılan çalışmalar, bir işletmenin, ürün ve çözümlerini hedef kitlesiyle buluşturmayı sağlıyor. Kullanımı kolay, kullanıcı dostu arayüzü ile dikkat çeken yeni nesil CRM çözümleri de, müşteri odaklı yaklaşımları ile satış, pazarlama, servis ve iş analiz konularındaki iş süreçlerini düzenliyor.

Yeni Nesil Müşteri Odaklı CRM toplantısının açılışını yapan ve yeni SAP CRM çözümüyle ilgili bilgi veren SAP Türkiye Çözüm Yöneticisi Musa Zorbozan, "Şirketlerin müşterileriyle ilişki yapılarında önemli değişiklikler oldu. Artık sadece şirketler düzenledikleri kampanyalar ve pazarlama aktiviteleri ile müşterilere mesajlar göndermiyorlar, müşteriler de farklı mecraları kullanarak şirketleri yönlendiriyorlar. Şirketleri başarıya götürecek, bilgi de genellikle müşterilerden aldıkları geri beslemelerde yatıyor. SAP"nin yeni CRM uygulaması da müşteriyi merkeze alarak şirketleri ileriye taşımanın yollarını sunuyor. SAP CRM çözümün en önemli özelliği, müşterilerin temas halinde olduğu tüm araç ve mecralardan şirketinize özel bilgileri toplayabilmesi ve bunları pazarlama, satış, servis ve analiz süreçlerinizde kullanabilmeniz için size sunuyor olmasıdır. Böyle bir bilgi birikimine sahip olduğunuzda rakiplerinizden farklılaşarak ve doğrudan müşterilerinize özel uygulamalar yaparak satış başta olmak üzere tüm süreçlerinizi iyileştirebilirsiniz" dedi.

SAP"nin yeni kuşak CRM yazılımı, sektöre özel önyüz yetenekleri ve uçtan uca iş süreçlerini bütünleştiren yapısıyla, müşteri ilişkileri yönetimini basit ve kullanılabilir hale getiriyor. SAP CRM çözümü, ticari faaliyetlerden kısa zamanda geri dönüş kazandırmayı hedefliyor. SAP CRM çözümü, satış ve pazarlama planlaması, kampanya yönetimi, aday müşteri oluşturma, müşteri sınıflandırması gibi birçok fonksiyonu ile müşteri etkileşim döngüsünün her aşamasında fayda sağlıyor.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları