29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SAP Türkiyede Görev Değişimi
11 Şubat 2012 Cumartesi 09:05

SAP Türkiye'de Görev Değişimi

2004 yılından bu yana SAP Türkiye Genel Müdürlüğünü yürütmekte olan Cem Yeker, iş yaşamında yeni olanakları değerlendirmek amacıyla görevinden ayrıldı.

Konuyla ilgili olarak SAP Türkiye’den yapılan açıklamada, Cem Yeker’e kuruma olan önemli katkılarından dolayı teşekkür edilirken, SAP Türkiye Genel Müdürlüğü görevine Dr. Daniel Holz’un atandığı bildirildi. 2011 yılından bu yana, Türkiye’nin de içinde bulunduğu SAP Güney Avrupa Bölgesi’nde COO (Kurumsal Operasyonlar Direktörü) görevini yürüten Dr. Daniel Holz, 9 Şubat 2012 itibariyle SAP Türkiye Genel Müdürlüğünü üstlenmiş bulunuyor.

Daniel Holz, Almanya’da Johann Wolfgang Goethe Üniversitesi’nde aldığı işletme eğitiminin ardından Massachussetts Instutute of Technology’de MBA programını ve Viyana Üniversitesi’nde doktora çalışmalarını tamamladı. Sektörde satış pozisyonlarında 17 yılı aşkın iş deneyimine sahip bulunan Dr. Daniel Holz, 2008 yılında SAP’ye katılmadan önce Oracle ve IBM gibi firmalarda üst düzey yönetici olarak görev yapmıştır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları