23 Ocak 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SanDiskten 2 GB Rock Band 2 SD Kart
09 Mart 2009 Pazartesi 10:23

SanDisk'ten 2 GB Rock Band 2 SD Kart

2GB SanDisk Rock Band®2 SD oyun kartı en az 75 şarkı1 indirmeye yetecek kadar depolama alanı sunuyor.

SanDisk Şirketi (NASDAQ:SNDK), Nintendo® Wii™ konsol kullanan oyuncuların depolama ihtiyaçlarını karşılayan 2 gigabaytlık (GB)2 Rock Band 2 SD™ oyun kartını pazara sunacağını duyurdu. Bu hafıza artışıyla kullanıcılar hafızada yer kalmayacağından endişe etmeksizin ilave içeriklerini rahatlıkla depolayabilecekler.

"SanDisk Rock Band 2 SD kartını pazara sunmamızın ardında Wii oynama deneyimini zenginleştirme amacı yatıyor," diyen SanDisk Tüketici Ürünleri Bölümleri, Ürün Pazarlama Yöneticisi Christopher Moore sözlerine şöyle devam ediyor: "Rock Band 2 gibi video oyunları sürekli indirilebilir içerikler sunuyor; bu ilave içerikleri yüklemek isteyen oyuncular kolayca satın alabilecekleri ve rahatlıkla kullanabilecekleri depolama araçlarına ihtiyaç duyuyorlar. SanDisk 2 GB Rock Band 2 SD işte bu ihtiyacı karşılıyor."

Harmonix"in yönlendirmesiyle Pi Studios tarafından geliştirilen ve Wii için üretilen Rock Band 2 Rock Band 2, yenilikçi karakter yaratıcısı ve her hafta indirilebilir içerik gönderen World Tour ve Battle of the Bands dahil çevrimiçi modların tüm özelliklerini sunuyor. Rock Band 2 Wii film müzikleri arasındaki 100"den fazla şarkı3 ile Rock Band 2 Wii sahipleri, konsolun müzik tabanlı video oyunları için en etkileyici müzik kataloguna erişebiliyorlar. Ayrıca oyun tutkunları, katalogun tamamı ortaya çıkana dek, mevcut veya gelecekte indirilebilir içerikleri de görebiliyorlar.

SanDisk 2 GB Rock Band 2 oyun kartı, Wii oyuncularının Rock Band 2"nin hafıza odaklı özelliklerinden faydalanarak aradıkları depolama çözümüne kavuşmalarını sağlıyor. Tek bir şarkı bile 24 megabayt (MB) 4 hafıza gerektirdiğinden Wii"nin 512 MB"lık depolama alanı çabucak dolabiliyor. SanDisk 2 SD oyun kartı ise en az 75 parça indirilebilmesini sağlayan depolama alanı ile oyuncuların Rock Band 2"nin ekstra içeriklerinden faydalanabilmesini mümkün kılıyor.

Oyuncular Rock bonus Band 2 içeriğini depolamanın yanı sıra SanDisk 2 GB Rock Band 2 SD oyun kartını pek çok uygulamada da kullanabiliyorlar:
• Kartlarını yüzlerce resimle doldurabilen fotoğraf tutkunları fotoğraflarından oluşan bir portföy hazırlayabiliyor ve Wii"nin fotoğraf kanalında slayt gösterisi olarak yayımlayabiliyorlar
• Nintendo Wii"nin Sanal Konsol"u kullanıcıların klasik video oyunlarını daha önceki konsol sistemlerinden indirebilmelerini sağlıyor; bu da oyuncuların ihtiyaç duyduğu depolama miktarının daha da artması anlamına geliyor.
• 2 GB Rock Band 2 SD oyun kartı, zor kazanılmış oyunların süreçlerinden saklanmaya değer olanlarını depolamaya yetecek kapasiteye sahip.

SanDisk 2GB Rock Band 2 SD oyun kartının bahar aylarında, ABD perakende mağazalarında imalatçı firmanın önerdiği 12.99 dolardan satışa sunulması bekleniyor.

1 Rock Band 2 SD karta sığabilecek müzik parçası sayısı, indirilen şarkılarının boyutlarına bağlıdır. Buradaki yakınsama, 24 MB Rock Band 2 oyunu müzik dosyaları temel alınarak hesaplanmıştır.
2 1 gigabayt (GB) = 1 milyar bayt.
3 Rock Band 2 oyunu 84 parçayı alabilir. Oyuncular buna ilaveten oyun çıkışını müteakip 20 ücretsiz DLC parçasına da erişim sağlayabilirler. Online bağlantı gerekmektedir.
4 1 megabayt (MB) = 1 milyon bayt.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları