27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Samsungtan Yeni Optik Disk Sürücüsü
29 Kasım 2007 Perşembe 14:02

Samsung'tan Yeni Optik Disk Sürücüsü

Samsung, PC üzerinden sabit disk yardımı olmaksızın DVD oluşturmaya ve dijital içerik kaydetmeye olanak sağlayan yeni optik disk sürücüsünü tanıttı.

Sabit sürücü yardımı olmaksızın PC üzerinden DVD oluşturmaya ve dijital içerik kaydetmeye olanak sağlayan yeni güçlü optic disk sürücüsü Samsung TruDirect SE-S204S sayesinde yalnızca herhangi bir dijital video cihazı ile neredeyse aynı sürede DVD yaratmak mümkün. TruDirect SE-S204S ile DVD içeriğinin kayıt öncesinde sabit sürücüye kayıt işleminin yapılmasına gerek olmadığı için pre-mastering, çoklama ve arabelleğe alma gibi zaman alan süreçlerden geçmesine gerek kalmıyor ve böylece, fotoğraflarınızı, kişisel videolarınızı ve veri dosyalarınızı oldukça kısa sürede DVD"ye aktarma ve DVD oluşturma işleminizi tamamlayabiliyorsunuz. Örneğin, standart sürücülerin yardımı ile DVD"ye 1 saatlik video içeriği aktarma sırasında, içeriğin sabit disk sürücüsüne kayıt zamanı bile 30 dakika sürerken, TruDirect SE-S204S ile DVD"ye 1 saatlik bir video içeriği aktarma sadece bir saat beş dakika alıyor. Ürün ayrıca 20X DVD+R ve DVD-R yazma, 16X DVD+R çift katmanlı yazma, 12X DVD-R çift katmanlı yazma ve 12X DVD-RAM yazma işlemini gerçekleştirebiliyor.

Kullanıcılar camcorder, dijital fotoğraf makinesi veya webcam gibi dijital cihazları PC"lerine bağladıktan sonra TruDirect SE-S204S"i de PC"lerine bağlayarak DVD formatında filmleri ve dosyaları hızlı ve kolay biçimde oluşturabiliyorlar. TruDirect SE-S204S pazardaki en hızlı optik sürücüler arasında gösteriliyor.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları