17 Mayıs 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Samsungtan SyncMaster SA850 Monitör
22 Aralık 2011 Perşembe 13:11

Samsung'tan SyncMaster SA850 Monitör

ABD’de CNET, İngiltere’de Trusted Reviews ve PC Pro, Fransa’da PC World ve daha birçok etkili teknoloji yayını Samsung’un SA850 serisi monitörlerinin mükemmel görüntü kalitesi, bir dizi özelliği ve ergonomik tasarımını öven yazılara yer verdi.

Geniş izleme açıları sunan Samsung SyncMaster SA850 Monitörü, ABD ve Avrupa teknoloji basınından ardarda övgüler aldı ve bu övgülerle profesyonel monitör pazarında liderliğini pekiştirme yolunda yeni bir ivme kazandı.

Samsung’un üstün PLS teknolojisini (Plane to Line Switching) içeren SyncMaster SA850, 720p HDTV çözünürlüğün dört katı olan 2560X1440 piksel çözünürlük sunuyor. Üst sınıf monitör renkleri canlı ve detaylı gösteriyor ve dikey ya da yatay izleme açılarında renklerde herhangi bir bozulma meydana gelmiyor.

ABD’nin en popüler teknoloji yayınlarından biri olan CNET, Samsung’un SA850 Monitörüne ürün incelemede en değerli yer olan Editör’ün Seçimi bölümünde yer verdi. İnceleme yazısında monitörün “mükemmel tasarımı, moda hatları, sunduğu mükemmel özellikleri ve performansından bahsedildi. Yayında ayrıca Samsung SA850 Monitörün “daha zengin renkler ve derin siyahlar” gösterdiğine ve tamamen ergonomik desteğinin de monitörü mümkün olanın en fazlasını sunan profesyonel monitörler arayanlar için ideal seçim kıldığına dikkat çekti.

CNET SA850 Monitörü överken “Eko Modu enerji tasarrufu için gereken her şeyi sunuyor” diye yazdı.

İngiltere’nin en güvenilir teknoloji yayınlarından Trusted Reviews, Samsung’un SyncMaster SA850 monitörünü etkileyici bir monitör olarak tanımladı ve PLS teknolojisine sahip monitörün “koyu renkleri detaylandırmasının” öne çıkan özellikleri arasında olduğunun altını çizdi. Bu üstün özelliklerin üst sınıf bir monitörden beklenen özellikler olduğuna dikkat çekilen yazıda, renklerdeki netliğin kullanıcı monitöre ne kadar uzak oturursa otursun mükemmel kaldığı da vurgulandı.

Dergi, yenilikçi modelin “ancak bir LCD ekranda görülebilecek üstün performansı” sunduğunu vurguladı ve “27 inç monitör pazarında yeni bir yıldız parlıyor” diye yazdı. Ayrıca bir benzetme yaparak, “kaliteli ekran artık bir monitörden çok daha fazlası; aynı Ferrari’nin yalnızca bir spor arabası olmadığı gibi” yorumunu yaptı.

İngiltere’nin en yüksek tirajlı BT ve ekonomi dergisi PC Pro, SyncMaster SA850’den övgüyle bahsetti ve monitörün zengin ve canlı renklerle capcanlı görüntüler gösterdiğine ve bağlantı özelliklerinin mükemmel olduğuna dikkat çekti. Yazıda Samsung’un üç portlu USB 3 merkezini de bu monitörde sunduğuna yer verildi.

SyncMaster SA850 Fransa’da da övgü dolu inceleme yazılarına konu oldu. Fransa’nın en güvenilir yayınlarından biri olan PC World, inceleme sonuçlarına yer verdiği yazının başlığını “Samsung 850 Serisi: mükemmele yakın monitörler?” olarak attı ve yazıda Samsung’un PLS panelinin “178 derece” izleme açısı sunduğundan, bu bağlamda da sunduğu çözümlerin mükemmele yakın olduğundan bahsetti.

Samsung üstün teknolojik özelliklere sahip profesyonel monitörleri ile global pazardaki konumunu kuvvetlendirmeyi hedefliyor. Bu hedefine ulaşmasında da dünya çapında teknoloji ve ekonomi yayınlarında yer alan ürün incelemelerindeki övgü dolu yazılar ve global monitör pazarında ardarda 21 çeyrek boyunca lider olmasının avantajlarından yararlanacak.

Samsung’un Görüntüleme Cihazları Satış ve Pazarlamasından Sorumlu Başkan Yardımcısı Jeong-Hwan Kim SA850 ile ilgili açıklamasında, “Dünyanın en güvenilir yayınlarının yayınladıkları ürün inceleme yazıları Samsung’un bu pazardaki itibarını ve saygınlığını bir kez daha ispatladı. Samsung, ürün yenilikleri ve sağlam marka gücü oluşturmak için gerçekleştirdiği yoğun çalışmalarla üst sınıf monitör pazarındaki güçlü itibarını pekiştirmeye devam edecek” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları