26 Temmuz 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Samsungtan Projektörlü Galaxy Beam
01 Mart 2012 Perşembe 16:33

Samsung'tan Projektörlü Galaxy Beam

Samsung’un projektörlü akıllı telefonuyla multimedya içeriğini her zaman ve her yerde oynatabilecek, multimedya paylaşımını en üst seviyede yaşayacaksınız

Dünyanın lider cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics, kullanıcılara multimedya içeriklerini, her yerde geniş bir yüzeye yansıtarak görüntüleyebilecekleri ve paylaşabilecekleri, projektörlü akıllı telefon Samsung GALAXY Beam'i tanıttı.

GALAXY Beam kullanıcılara; fotoğraf, video veya diğer dijital içerikleri, aileleri ve arkadaşlarıyla anında paylaşma olanağı sunuyor. Cihazda kayıtlı içeriği doğrudan duvara, tavana veya o an yakınınızdaki düz yüzeylere yansıtarak, herkesin eğlenceye katılmasını sağlayabilirsiniz. GALAXY Beam'in ultra parlak 15 lümenlik projektörü, kullanıcılara hayatın unutulmaz anlarını anında, kristal parlaklığında ve dış ortamlarda bile paylaşma olanağı veriyor.

Samsung Electronics BT ve Mobil İletişim Bölümü Başkanı JK Shin şöyle diyor: "GALAXY Beam, pazardaki herhangi bir akıllı telefon kadar ince ve taşınabilir bir cihaz. Her yerde ve herkesin, benzersiz bir dijital içerik deneyimini, anında paylaşmasına olanak sağlayarak mobil özgürlük kavramını yeniden tanımlıyor. GALAXY Beam, Samsung anlayışının ve yenilikçiliğinin bir ürünüdür. Bu ürün Samsung'un, tüketicilere kendilerini ifade etmelerine ve içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmalarına yardımcı olacak ürünler sunarak, onlara olağanüstü deneyimler yaşatma kararlılığını gösteriyor."

Video klipler, haritalar, işle ilgili bilgiler, oyunlar gibi çok çeşitli multimedya içeriği GALAXY Beam'in genişliği 50 inçe ulaşan yüksek çözünürlüklü canlı projeksiyonunda izlenebilir. Cihaz üzerindeki özel projektör uygulaması ile, birkaç basit adımda içerik seçimi yaparak, projeksiyonu etkinleştirmek mümkün.

Toplantılarda, evde, sınıfta ya da dışarıda...

Arkadaş toplantılarınıza farklı bir atmosfer katın; evdeki herhangi bir odayı veya dış mekandaki bir alanı anında ev sinemasına dönüştürün; tam ekranlı video klipleri tek bir dokunuşla tavana veya duvara yansıtın...

Ya da en güzel tatil anlarınızı GALAXY Beam’in 5 megapiksel kamerasıyla yakalayın ve sevdiğiniz fotoğraf karelerini, cihazdan çalacağınız müzik eşliğinde bir slayt gösterisi olarak duvara yansıtın ve ailenizle paylaşın. 

GALAXY Beam, dijital içeriği ve eğlenceyi kesintisiz ve anında paylaşan genç kullanıcılar için yeni bir paylaşım yöntemi sunuyor: Bir telefonun çok daha ötesinde, her yerde kullanılan, sokakta basit bir buluşmaya görsel bir boyut ekleyebilen, küçük bir arkadaş toplantısında atmosferi değiştiren, kısacası yaşanan anları kişisel ve anında paylaşılan bir şeye dönüştüren pratik bir dijital araç.

GALAXY Beam ile bir doğum günü veya yıldönümü partisini canlandırmak için YouTube veya müzik videolarını doğrudan tavana veya kapınıza yansıtarak paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde, öğrenciler bir yatakhanede veya öğrenci evinde videoları veya dersler notlarını paylaşabilir ve ekip çalışmasını etkileşimli bir deneyim haline dönüştürebilirler.

GALAXY Beam etkileşimli ve bol aksiyonlu oyunlar için de idealdir: Kullanıcılar Samsung'un özel sanal oyun mağazası Game Hub üzerinden kendi oyunlarını yükleyebilir veya binden fazla oyun arasından seçim yapabilir, ardından bu oyunları birlikte oynadıkları kişiye veya izleyicilere yansıtarak etkileşimli bir deneyim haline dönüştürebilirler. Ayrıca, GALAXY Beam orta boyutlu işletmelerde çalışanlar için de pratik bir araçtır. Bir emlakçı müşterilerine evleri gezdirirken satınalınabilecek mülklerin görüntülerini gösterebilir veya bir mimar iş arkadaşlarına inşaat alanında veya ofiste taslak çalışmalarını ya da tasarımlarını gösterebilir. 

Kusursuz bir projektör özelliğinin yanı sıra GALAXY Beam, stilinden veya taşınabilirliğinden de ödün vermiyor. GALAXY Beam, yalnızca 12.5 mm. inceliğinde ve şık, ergonomik bir tasarıma sahip. Android 2.3 Gingerbread ile çalışan cihazda bulunan güçlü, 1.0 GHz çift çekirdek işlemcisi, geniş bir kullanım alanı ve son derece hızlı bir kullanıcı arayüzü sunuyor. 8GB'lık kullanışlı dahili belleği hiçbir kısıtlama olmadan bol miktarda multimedya içeriğini depolama olanağı sağlarken, 2000 mAh kapasiteli pili, kullanıcıya daha fazla görüntü gücü ve içerik özgürlüğü veriyor.   

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları