25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Samsungtan Mono Lazer Yazıcılar
30 Mart 2012 Cuma 14:31

Samsung'tan Mono Lazer Yazıcılar

SCX-4728FD, SCX-4729FD ve SCX-4729FW MFP yazıcılar küçük ve orta boyutlu işletmelerdeki kullanıcılara verimli ve çok yönlü yazdırma çözümleri sağlıyor.

Dijital medya ve dijital yakınsama teknolojileri konusunda bir dünya lideri olan SamsungElectronicsCo., Ltd, çok fonksiyonlu mono lazer yazıcılar serisine üç yeni model daha ekledi. SCX-4728FD, SCX-4729FD ve SCX-4729FW MFP yazıcılar küçük ve orta boyutlu işletmelerdeki kullanıcılara verimli ve çok yönlü yazdırma çözümleri sağlıyor. Dahili çift taraflı yazdırma özelliğinin yanında, dakikada 28 sayfaya (A4) ulaşan etkileyici bir baskı hızına sahip olan ve ilk sayfayı 8,5 saniyeden daha hızlı sunabilen bu cihazlar aynı zamanda güçlü bir çevreci kimlik sergileyerek enerji, zaman ve para tasarrufu sağlıyor.

Samsung Electronics BT Çözümleri Bölümü Kıdemli Başkan Yardımcısı KyuhoUhm şöyle diyor: "Samsung, pek çok küçük ve orta büyüklükteki işletmenin yüksek işlevsellik ve performans istediğini, ancak bu şirketlerin işletme masraflarını düşürme konusunda giderek artan baskılarla karşı karşıya geldiklerini görüyor.

SCX-4728FD, SCX-4729FD ve SCX-4729FW MFP yazıcıların tümü yüksek düzeyde performans ve işlevsellik sunarken, aynı zamanda düşük çalışma gürültüsü düzeyi ve azaltılmış enerji tüketimi sayesinde her türlü çalışma ortamı için uygun çözümler oluşturur."

Çevre Dostu
Pek çok çevre dostu özelliğe sahip olan SCX-472X Serisi gücü ve tasarrufu dengelemek isteyen işletmeler için en ideal seçimdir. Dahili Dupleks (çift taraflı baskı) özelliği kullanıcılara kağıt kullanımını azaltmada yardımcı olur. Eco tuşuna tek bir dokunuşla kağıt tüketimini azaltmak üzere çift taraflı baskı ve iki veya daha çok sayfayı tek sayfaya yazdırma ve boş sayfaları atlama gibi özelliklerin devreye gireceği en çevre dostu ayarlar seçilebilir.

Bunun yanında, SCX-472X serisi Samsung’un EasyEco Driver’ı sunan ilk MFP yazıcılarıdır. Bu özellik kullanıcılara Baskı Önizleme ile orijinal belgeyi yazdırmadan önce bir resmi kaldırma veya metindeki yazı tipini değiştirme gibi düzenlemeler yapabilme olanağını sağlar. Böylece hem toner tüketiminde, hem de kağıt harcamasında tasarruf sağlanır.
   
Ek olarak, kullanıcılar PC ekranındaki "Eko Simülatör" ile her yazdırma işleminde ne kadar toner, kağıt, elektrik, CO2 ve diğer masraflardan tasarruf yapabileceklerini anında göreceklerinden bu durum onları Çok Fonksiyonlu Yazıcıyı (MFP) kullanırken çevreye karşı daha duyarlı olmaya yöneltecektir.Örneğin, EcoModunda kullanıcılar kağıt tüketimini %75'e, CO2 emisyonunu ise %89'a varan oranlarda azaltabilir.

Ayrıca, baskı sırasındaki düşük elektrik tüketimi -ortalama 350 W/h (Watt/saat)- sayesindeSCX-472X serisi elektrik harcamalarında da tasarruf sağlar. Kendi sınıfındaki geleneksel modellerin ortalama 445 W/h tükettiği dikkate alındığında SCX-472X serisinin elektrik tüketiminde %21'i bulan bir iyileştirme sağladığı görülebilir.

Keyifli Çalışma Ortamı
Kompakt ve şık SCX-472X serisi yumuşak hatlı, ince görünüşü ve yer tasarrufu sağlayan tasarımı ile her türlü ofis ortamına ideal uyum sağlar. Katlanabilen çalıştırma paneli, dahili toz kapağı ve 250 kağıt kapasiteli gizli kağıt çekmecesi kullanıcıların çalışma ortamını optimize etmeye yardımcı olur.

Ayrıca, SCX-472X serisi kendi sınıfındaki en sessiz yazıcıdır; baskı sırasında 50 desibelden (dBA) düşük bir sese sahiptir.
  

Güvenilir ve Çok Yönlü Performans
Dört özelliği bir arada sunan SCX-472X Serisi küçük ofisler için ideal MFP'dir. Pek çok kullanışlı fonksiyon sunan bu MFP'ler dakikada 28 sayfalık (A4) hızlı baskı ve kopyalamanın yanı sıra, faks ve tarama işlemlerini de gerçekleştirebilir.

•    Kopyalama
Yüksek hızın yanı sıra çeşitli kopyalama özellikleri de mevcuttur: Hizalama sorunu olmadan veya kağıdı yeniden yazıcıya yerleştirmek zorunda kalmadan bir kimlik kartının veya küçük bir belgenin her iki tarafını birden tek bir kağıt üzerine kopyalamayı sağlayan ID Copy; Bir kağıda birden fazla sayfayı yazdırabilen N-upcopy; Klonlama ve Poster kopyalama.

•    Tarama
SCX-4728/SCX-4729 Serisinin kullanışlı tarama özellikleri arasında şunlar bulunur: Taranan dosyaların ağ üzerinde kaydedilebildiği Ağ Tarama ve Renkli Tarama.

•    Faks
SCX-472X Serisi standart 33,6Kbps faks özelliğinin dışında şunları sunar: Belgeleri doğrudan PC üzerinden göndererek zaman ve kağıt tasarrufu yapmanızı sağlayan PC Fax ve gelen faksları yerel bağlantınız veya ofis bağlantınız üzerinden doğrudan kendi PC'nize aktarmanızı sağlayan Faxto PC.

•    Akıllı Yazdırma
SCX-4728FD, SCX-4729FD modellerinin her ikisi de yüksek düzeyde ağ bağlantıları sunarken, SCX-4729FW modeli bu bağlantılara ek olarak WPS düğmesi ile kolayca ayarlanabilen WiFi yazdırma özelliğine de sahiptir.

Mobil yazdırma konusundaki giderek artan talebi karşılamak üzere SCX-4729FW Samsung’unMobilePrint özelliğini de destekler. Kullanıcılar mobil cihazlarına Uygulama Mağazası'ndan SamsungMobilePrint uygulamasını indirerek Akıllı telefonlarını, tablet veya PC'lerini kullanarak Wi-Fi bağlantısı üzerinden istedikleri zaman ve istedikleri yerde baskı alabilirler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları