24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Samsungtan ML-2165 Lazer Yazıcı Serisi
17 Mart 2012 Cumartesi 15:16

Samsung'tan ML-2165 Lazer Yazıcı Serisi

Samsung, kullanımı kolay ve bakım maliyeti düşükML-2165 lazer yazıcı serisini tanıtıyor. Küçük ve orta ölçekli işletmelerde maliyete önem veren kullanıcılar için ideal çözüm

Dünyanın lider dijital medya ve yakınsama teknolojileri şirketlerinden biri olan Samsung Electronics Co, Ltd., maliyete önem veren kullanıcılar için yazıcılarda Toplam Sahip Olma Maliyeti’ni (Total cost of ownership: TCO) düşürmeyi amaçlayan yeni ML-2165 serisinin piyasaya sürüldüğünü açıkladı. Bu cihazlar, Samsung’un Ekonomik Baskı ve Kullanımı Kolay Yazıcı Yöneticisi sayesinde yazdırma işlemlerinizi uygun maliyetli bir hale getirerek, kullanıcıların yazıcı kullanımını da yakından izleyebilmelerine olanak tanıyor.

Samsung Electronics BT Çözümleri Biriminden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Kyuho Uhm, “Hemen her sektörde maliyetlerin yukarı çıktığı ve gelişmekte olan ülkelerde maliyet yönetiminin giderek daha hayati bir hale geldiği bu dönemde, A4 lazer yazıcı ve entegre çözüm sunma alanlarında lider şirketlerden biri olarak biz de kullanıcıların artan ihtiyaçlarına daha fazla kulak verdik” dedi. Uhm sözlerini, “Kurulumdan, çıktı almaya kadar tüm aşamalarda sorunsuz bir deneyim sunan TCO verimliliği yüksek bu çözümle, ML-2165 müşterilerimizin hayatını zenginleştirme amacımızın en iyi temsilcisi olmuş bulunuyor” diye sürdürdü.

Daha Düşük TCO Yönetimi Artık Parmaklarınızın Ucunda
Easy Eco Driver, kullanıcıların maliyet açısından en etkin şekilde çıktı almalarına olanak tanıyor. Orijinal belgeyi değiştirmeden kullanıcıların belge üzerinde geçici değişiklikler yapmasıyla gereksiz yazı veya resim çıktısının alınmasının önüne geçilerek, toner ve kağıt kullanımının etkin bir hale gelmesi sağlanıyor. Manuel Duplex ve (azami) 8-up yazıcı özelliği de ML-2165’ in maliyet tasarrufu sağlayan niteliğini geliştirmiş oluyor.

Easy Eco Driver’ın etkin kullanımı sayesinde kullanıcılar, kağıt kullanımından yüzde 75, enerjiden de yüzde 50’ye varan oranlarda tasarruf edebiliyor. Yeni yazıcılarda ayrıca Samsung’un Yazıcı Ekranı’na tek tuşla erişim, kullanıcıların ekranlarındaki içeriği hızla ve kolayca yazdırabilmelerini sağlıyor. Bir tuşa tek dokunuşla kullanıcının ekranda yer alan dokümanların, bilgisayar ekranında göründüğü gibi aynen yazılmasına olanak tanıyor ve böylece gereksiz kağıt, toner ve elektrik kullanımının da önüne geçiyor.

Kompakt ve Güçlü
20 ppm yazdırma hızına ve 150 adet standart A4 kapasitesine olan ML-2165 lazer yazıcı, 150 A4 kağıt kapasiteli geleneksel lazer yazıcılardan boyut olarak yüzde 22 daha küçük. Bu kompakt tasarım, mevcut alanın etkin ve verimli bir şekilde kullanılmasıyla yerden de tasarruf edilmesini sağlıyor. Buna ek olarak, toz tutmayan üst kapağı da temizleme ve bakım ihtiyacını azaltırken, yazdırma kalitesinin de korunmasına yardımcı oluyor.

Kolay Kablosuz Bağlantı ve Yazıcı Yönetimi
ML-2165W modelinde, kullanıcı, Samsung MobilePrint uygulamasının yüklü olduğu herhangi bir mobil cihazdan yazıcıya erişebiliyor, dosya ve dokümanların çıktısını alabiliyor. Geleneksel PIN yönteminde kablosuz ağın kurulması için 10 adımlık bir işlem gerekirken, Samsung’un tek dokunuşta kablosuz bağlantı özelliği (cihazın üzerindeki WPS tuşu) kullanıcıların bir erişim noktası / yönlendirici üzerinden yalnızca iki dakika içerisinde yazıcıya bağlanmalarını sağlıyor.

Ayrıca, WiFi Direct özelliği sayesinde de WiFi Direct özelliğinin açık olduğu mobil bir cihaz üzerinden yazıcıya herhangi bir bağlantı noktası ya da yönlendiriciden geçmeden doğrudan bağlantı yapılabiliyor ve böylelikle de karmaşık kurulum aşaması ve cihaz konfigürasyonu süreçleri pas geçiliyor.

ML-2165 serisi, Samsung’un Easy Print Manager özelliğine de sahip. Bu özellik, yazıcı kullanımının kolayca anlık olarak izlenmesini sağlamasının yanı sıra yazıcı bakımıyla ilgili verilere kolay erişime, hızlı ve doğru raporlama yapılmasına da olanak tanıyor. ML-2165 serisi, entegre tek bir yönetim programına sahip olarak, kullanıcının azami kullanım için diğer Samsung yazıcıları da tek bir ekran üzerinden görüntüleyebilmesini sağlıyor. Ofis ortamında bulunacağı göz önüne alındığında bu çözüm sayesinde cihaz uzaktan kontrol edilebiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları