29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Samsung’tan Kablosuz Audio Dock
25 Temmuz 2012 Çarşamba 12:40

Samsung’tan Kablosuz Audio Dock

George Craig, Samsung Kablosuz Audio Dock ile müziğin yeni tadını keşfediyor.

İngiliz indie rock grubu One Night Only’nin solisti George Craig, Samsung’un yeni kablosuz Audio Dock ürünü ile yoğun müzik zevkinin keyfine varıyor. Çekimlerinde George Craig’in rol aldığı videonun yapımında; patlama uzmanları ve 150 litre çikolata kullanıldı.

Samsung Electronics, Dock Üniteli Kablosuz Ses Sistemi’nin (Audio Dock) sunduğu sıcak ve zengin sesleri göstermek amacıyla YouTube’daki kanalında Sesin Yeni Tadı adındaki kısa filmi yayınladı. 2012 yılının yenilikleri arasında yer alan, görselliğiyle çarpıcı bu video, Samsung’un premium ses pazarına ilk kez girişinin küresel tanıtımını yapıyor.

George Craig, “Samsung’un kablosuz Audio Dock ürününü ilk gördüğümde parlak ancak nostaljik görünümüne vuruldum. Ürünün sunduğu etkileyici ve yumuşak sesi ilk duyduğum anda da hemen hayranı oldum. Bu nedenle ürünün lansmanında bu video için Samsung’la işbirliği yapmış olmak benim için hem heyecan, hem de onur verici bir şey” dedi.

Videoya http://www.youtube.com/watch?v=Bz98dWCRYEo adresinden ulaşılabilinir.

Çikolata patlaması sahnesini çekebilmek için Samsung, bu projede yardımcı olmak üzere patlama teknolojileri uzmanlarına başvurdu ve çekimden önce patlama sahnesi 10 defa test edildi. Prodüksiyon sırasında 150 litre çikolata kullanıldı. Zaten buna uygun olarak çekimleri "Çikolata Ülkesi" Belçika'da yapılan video için bu güçlü çikolata patlamasının her anını canlı bir şekilde yakalayabilmek amacıyla, saniyede bin kare çekim yapabilen yüksek hızlı kamera kullanıldı.

Kısa filmde neler oluyor?
İngiliz “One Night Only” grubunun solisti olan George Craig, aynı zamanda Burberry’nin de modeli. Indie rock topluluğu One Night Only, “You&me” (2007), "Just For Tonight” (2008) ve “Say You Don’t Want it” (2010) gibi şarkılarla tanınıyor. Videoda, Craig, gizemli ve heyecanlı bir şekilde oturma salonunu temizlerken ve eşyaların üstünü beyaz örtülerle örterken görülüyor. Oda; ne olduğu gösterilmeyen bir karmaşa için hazırlandıktan sonra Craig,  Samsung Galaxy Note akıllı telefonunu göz alıcı parlaklığa sahip; tasarımıyla çikolatayı andıran ahşap renkli Audio Dock’a bağlıyor ve arkasına yaslanıp duyulan yüksek kaliteli sesin sıcaklığının ve zenginliğinin tadını çıkarmaya başlıyor.

One Night Only'nin "You&Me" adlı şarkısının kullanıldığı videoda, şarkının ritmi zirveye ulaştığı anda, video da zirve noktasına ulaşıyor. Craig, kendini müziğe ve güçlü sese kaptırmışken, hiç beklenmedik bir anda büyük bir çikolata patlaması meydana geliyor. İyi ses düşkünlerini mutlu edecek olan Samsung'un kablosuz Audio Dock’unun; sağladığı bu sıcak ve zengin ses, videoda çikolata patlamasıyla tasvir ediliyor ve kullanıcıların ses deneyiminin de elle tutulur yoğunlukta olacağı mesajı veriliyor.

Audio Dock ile kusursuz ses deneyimi
Samsung'un kibrit vakum tüp amfi teknolojisini kullanan DA-E750 Dock Üniteli Kablosuz Ses Sistemi, hem Samsung GALAXY hem de Apple iOS cihazları destekleyen dünyanın ilk çift dock üniteli sistemi olma özelliğini taşıyor. Vakum tüp amfiden gelen sıcak sesi, dijital amfiden gelen kristal netliğinde sesle birleştirerek, Samsung DA-E750 tam bir kablosuz çözüm sunuyor ve Bluetooth® 3.0'a ek olarak AllShare Play ile AirPlay üzerinden kablosuz ses dosyalarının çalınmasına olanak sağlıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları