18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Samsung’dan NX Serisi Smart Camera’lar
17 Temmuz 2012 Salı 15:55

Samsung’dan NX Serisi Smart Camera’lar

Dünyanın ilk Wi-Fi teknolojisi ile donatılmış Smart kompakt sistem fotoğraf makinaları olan Samsung NX1000, NX20 ve NX210 ile detaylar görüntülenebiliyor, anında paylaşılıyor.

Samsung Electronics, ödüllü NX serisi fotoğraf makinesi ailesine en iyi Wi-Fi teknolojisiyle donatılmış üç yeni kompakt “SMART Camera” olan NX1000, NX210 ve NX20’yi ekledi. Dünyanın neresinde olursanız olun en iyi kalitede ve en profesyonel fotoğrafları, Samsung’un yeni kompakt sistem “SMART Camera”ları ile çekmek artık çok daha kolay hale geliyor.

NX1000, NX210 ve NX20 ile her yerde, en iyi fotoğraf deneyimi ve paylaşımı
Samsung’un CSC (kompakt sistem kamera) teknolojisine sahip, yeni NX serisi fotoğraf makinaları, Wi-Fi teknolojileri sayesinde herhangi başka bir cihaza destek duymaksızın kablosuz bağlantı sağlıyor. Gelişmiş Wi-Fi teknolojisi içeren NX serisi, ilk olarak 2010 yılında tanıtılan Samsung NX10’dan bu yana, sürekli olarak yenilikçi ürün ve özellikler sunmaya devam ediyor. 
Yeni NX1000, NX210 ve NX20, en iyi görüntü kalitesini ve detayları sağlamak amacıyla 20.3 megapiksel APS-C CMOS sensör ile donatıldı. Aynı zamanda NX serilerinin sahip olduğu benzersiz i-Function sistemi ile uyumlu olan bu yeni üç model, kullanıcıya gözünü vizörden çekmek zorunda kalmadan lens aracılığıyla bir dizi parametreyi kontrol etme olanağı sunuyor. Dokuz ayrı lens çeşitliliği sunan ve profesyonel standartlara sahip aksesuarlarıyla Samsung, NX eko-sistemi ile en iyi çekim teknolojisini sunuyor. 

Son teknolojiyle geliştirilen ve NX ailesine katılan Samsung 2012 “SMART Camera”lar; hem profesyonellere, hem diğer kullanıcılara yönelik, onların bütün yetenek ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı. 

Tasarımda öne çıkan ince detaylar ve yenilikçi özellikler
Samsung NX1000 göz alıcı kompakt tasarımı, kolay taşınabilmesi gibi özelliklerinin yanında sunduğu kullanım kolaylıkları ile dikkat çekiyor. Göz kamaştırıcı beyaz, klasik siyah ya da göz alıcı pembe renk seçenekleri olan NX1000, Smart Auto 2.0 ve Smart Link Hot Key teknolojileriyle en kaliteli fotoğraf çekimini ve anında paylaşımı bir arada sunuyor.

Samsung NX210 en son kalitede üretilen metalik kenar tasarımı ile NX ailesinin tarzını devam ettiyor. Bir önceki modeli NX200 gibi 3.0 AMOLED ekrana sahip olan NX210, fotoğraf ve Full HD filmleri en yüksek çözünürlükte görme olanağı sunuyor. Wi-Fi fonksiyonlarına kolay erişim sağlayan NX210 fotoğraflarınızı arkadaşlarınız ve ailenizle anında paylaşım olanağı veriyor. Bununla birlikte Samsung Mobile Link kullanıcıları en iyi fotoğraflarını tablet ve akıllı telefon ile görüntüleyebilirken, TV Link bağlantısı ile internet bağlantılı büyük ekran TV’lere bağlanarak sergileme olanağı da sunuyor.

Hız tutkunları amatörler ve profesyoneller için
Samsung, NX20 ile kolay taşınabilir bir kamera isteyen amatör ve profesyonel fotoğrafçılar için yeni bir alternatif sunuyor. Profesyonel görünümün yanında ağırlık ve büyüklük konusunda da kolaylık sağlayan NX20, ergonomik yapısıyla da elde kolay kavranabiliyor. 1/8000s Fast Shutter özelliği ile en hızlı şekilde çekim sağlayan NX20, 3.0 Super AMOLED döner ekranında, nefes kesen fotoğraflarınızın görünürlüğünü %20 oranında artırıyor. Samsung NX20 ayrıca içeriğinde pro-standart fotoğraf çekilmesini sağlayan birçok farklı fonksiyon ile birlikte, manuel kontrolü sağlayan özellikler de sunuyor. SVGA ve EVF gibi özellikler ise, profesyonel fotoğraf çekilmesini sağlıyor.  

Wi-Fi teknolojisi ile kolay paylaşım ve kaydetme rahatlığını yaşayın
Samsung’un NX fotoğraf makinaları en son teknoloji ile donatılmış akıllı özellikleri sayesinde, bir tuşla fotoğraflarınızı Facebook ve Picasa gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmanızı ya da e-posta ile sevdiklerinize kolaylıkla göndermenizi sağlıyor. SMART Camera’lar ayrıca, fotoğraf karesi yakalamak ve fotoğrafları başka cihazlarla paylaşmak için farklı alternatifler sunuyor. Bu özelliğe, fotoğrafları herhangi bir Samsung akıllı telefonda göstermek ve telefonu vizör olarak kullanmak dahil...

Yaratıcı özelliklerle farklılaşan fotoğraf deneyimi
Samsung NX fotoğraf makinaları, yaratıcı özellikleri ile çektiğiniz fotoğrafları kolaylıkla göndermenizi ve paylaşmanızı sağlıyor. Bu özellikler sayesinde Facebook fotoğraflarınız da, artık bilgisayar kullanmaya ihtiyaç duymadan profesyonel ve artistik görünebilir. 10 Akıllı Filtreye sahip NX fotoğraf makinalarının Seçilebilir Renk özelliği sayesinde kullanıcılar, fotoğrafın görünümünü istedikleri gibi değiştirebilirler. Buna ek olarak Panaroma ve 3D Panaroma özelliklerine sahip bu üç yeni fotoğraf makinası, çekilen tüm fotoğrafları tek bir karede gösterebiliyor. Samsung ayrıca, tüm yeni modellerinde yer alan Smart Panel özelliği ve ayarları ile, en yaratıcı fotoğraflara hayat vermenizi sağlıyor. 

Samsung Dijital Görüntüleme Teknolojileri Başkanı Myoung Sup Han: “NX ailesine yeni katılan bu üç SMART Camera, gelişimimizin en güzel göstergesi. Sadece iyi fotoğraf çekmek için değil, aynı zamanda aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşımlarınızı kolaylaştırmak amacıyla tasarlandı. Samsung en profesyonel fotoğraf çekimini sağlamak için dünyanın, ilk SMART Kompakt Sistem fotoğraf makinalarını üreterek bu yolda öncü olmaya devam ediyor. Wi-Fi bağlantısı sayesinde tüketicilerimiz, NX serisi ile fotoğraflarını kolaylıkla paylaşabilirler. En önemlisi, NX serisi ailesinin yeni üyeleri, içerdiği kablosuz bağlantı teknolojisi mükemmel görüntü kalitesinden ödün vermiyor. Bu gelişmeler ve yeniliklerle Samsung, SMART Camera pazarının lideri konumuna gelecek” dedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları