18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Samsunga Yılın Cihaz Üreticisi Ödülü
29 Şubat 2012 Çarşamba 22:45

Samsung'a Yılın Cihaz Üreticisi Ödülü

Samsung, sınıfının en iyisi olan ürünleri ve pazarın büyümesine sağladığı katkı nedeniyle, Yılın Cihaz Üreticisi ödülünün sahibi oldu.

Dünyanın lider cep telefonu üreticisi Samsung Electronics, dünya mobil iletişim endüstrisinin çıkarlarını temsil eden ve Barselona'da Mobil Dünya Kongresi’nin ev sahipliğini yapan GSMA tarafından Yılın Cihaz Üreticisi ilan edildi. Bu ödülle Samsung'un, cep telefonu ve tablet alanındaki yenilikleri, tüketicilerin zevk ve tercihleri konusundaki duyarlılığı ve kaliteyi esas alan, her biri kendi sınıfının en iyisi olan ürünleri tescillendi.

Samsung'un Mobil İletişim Bölümü, en yeni akıllı mobil cihazlar ve gelişmekte olan pazarlarda başarılı olmuş akıllı telefonlara kadar; en geniş cep telefonu, tablet, multimedya oynatıcı ve diğer mobil ürünleri ve çözümler yelpazesini sunuyor. Samsung, tüm büyük işletim sistemlerini destekleyen ürün çeşitliliği ile tüketicilere kendi mobil deneyimlerini belirleme tercihini de sağlıyor.

2011 yılının öne çıkan ürünleri arasında, Samsung'un büyük başarı kazanan ve gücünü Android'ten alan GALAXY S II, yeni bir kategori yaratan GALAXY Note ve dünyanın en ince tabletlerindenbiri olan GALAXY Tab 10.1’i bulunuyor. Bu cihazların her biri Samsung'un, akıllı mobil cihazları tüketiciye sunma ve son teknoloji akıllı telefon deneyimlerini geniş kitlelere ulaştırma konusundaki kararlılığını güçlendiriyor.

Samsung Electronics BT ve Mobil İletişim Bölümü Başkanı JK Shin konuşmasında; “GSMA'nın bizi bu şekilde onurlandırmasından mutluluk duyuyoruz ve bunun; Samsung'un yenilik anlayışının, kaliteli ürünlerinin ve müşteri tercihlerine gösterdiği dikkatin bir kanıtı olduğuna inanıyoruz. 2011 yılında 97 milyonun üzerinde akıllı telefon satmış olmamız bize bunun doğru bir yaklaşım olduğunu gösteriyor" dedi.

2012 Mobil Dünya Kongresi'nde Samsung yeniliklerini tanıtmaya devam ediyor; bunlar arasında tüm duyulara hitap eden 10.1 inçlik ekranı ve S Pen kolaylığı ile yeni bir cihaz kategorisi yaratan GALAXY Note 10.1, dijital içeriği anında paylaşma deneyimini sunan projektörlü akıllı telefon GALAXY Beam ve başarılı GALAXY serisine yapılan eklemeler, içerik ve hizmet güncellemeleri yer alıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları