23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Samsung YouTube İzlenmesi 1 Milyonu Aştı
12 Nisan 2012 Perşembe 03:07

Samsung YouTube İzlenmesi 1 Milyonu Aştı

3 Ocak 2011’de yayın hayatına başlayan Samsung Türkiye Youtube kanalı, hem izlenme sayısı hem de içerik zenginliği anlamında her geçen gün büyüyor.

1 milyondan fazla izlenme sayısı ile Türkiye’nin en çok izlenen 3. kurumsal kanalı olan Samsung Türkiye Youtube kanalı, socialbakers.com verilerine göre toplamda 384 video ile kurumsal kanallar arasında, Türkiye’de lider konumunda bulunuyor.

Kanalın ulaştığı başarı hakkında konuşan Samsung Türkiye Kurumsal Pazarlama Kıdemli Müdürü Ömer Suner, “Samsung Türkiye olarak sosyal medyadaki faaliyet alanımızı, dünyanın en büyük video portalı olan Youtube’da geçtiğimiz yılın Ocak ayından itibaren Samsung Türkiye kanalını açarak, genişlettik. Samsung Türkiye Youtube kanalı, sahip olduğu geniş içeriği ile birlikte, Türkiye’de en çok izlenen kurumsal kanallar içerisinde sürekli olarak ilk üçte yer alıyoruz. Hedefimiz, bir yandan kaliteli içerik paylaşımını sürdürürken diğer yandan da, içerik kalitesinin sağladığı yüksek izlenme oranları ile, Youtube’da kurumsal kanallar arasında, nitelikli içerik sayısı ve izlenme oranı kriterleri bağlamında, seneyi lider kapatmaktır. Kullanıcılar, Youtube kanalımızda, Samsung’un en popüler ürünlerine ait ürün inceleme videolarını, geçmişten günümüze gelen başarılı Samsung reklamlarını, Samsung’un öncülük ettiği teknolojileri ve bu teknolojilerin ürünlere yansımalarını içeren bir çok videoyu izleyebilirler. Samsung olarak değişen sosyal medya trendlerinin ışığında, kullanıcılara en zengin ve en güncel video içeriklerini sunmaya 2012’de de devam edeceğiz” dedi.

En Popüler 3 Video:

• 2 dakikada göz yanılması - youtube.com/watch?v=1CbFQZTUyQY
• Erdil Yaşaroğlu’ndan Dünyanın En Büyük Karikatürü -  youtube.com/watch?v=eLEtJGmWEgc
• Extreme Sheep LED Art - youtube.com/watch?v=90eip1dsw9c
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları