04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Samsung Wave 3 Türkiye’de
23 Aralık 2011 Cuma 15:19

Samsung Wave 3 Türkiye’de

Samsung’un geliştirdiği bada 2.0 işletim sistemi ile çalışan Wave ailesinin yeni üyesi Wave 3, stil sahibi tasarımı ve güçlü donanım özellikleriyle dikkat çekiyor.

Dünyanın lider mobil cihaz ve teknoloji üreticilerinden Samsung Electronics, bada 2.0 işletim sistemine sahip, ince tasarımıyla dikkat çeken yeni akıllı telefonu Wave 3’ü, Türkiye pazarına sundu. 

Gerçek akıllı mobil deneyim, 9.9 milimetrelik ince tasarımla buluşuyor

Samsung Wave 3, 4 inç Super AMOLED ekran, 1.4 GHz işlemci ve HSPA bağlantıyı 9.9 milimetrelik metal bir gövdede buluşturuyor. Samsung Wave 3, Samsung tarafından geliştirilen ve çoklu görev yönetimi, Wi-Fi Direct, ses tanıma özelliklerini içeren yeni bada 2.0 platformunu kullanıyor. Wi-Fi Direct özelliği tüketicilerin; internet bağlantısı, mobil veri paketi veya hafıza kartı kullanmadan çok hızlı bir şekilde fotoğraf ve dosya paylaşmasını sağlıyor.

Her an ve herkesle bağlantı

Wave 3, Samsung’un entegre Social Hub servisini içeriyor. Daha akıllı çoklu görev yönetimi, yenilikçi ve pratik bilgilendirme özelliği (push notification) ve Wi-Fi Direct özellikleriyle Wave 3, her zaman bağlantı halinde olma ve multiplayer oyun desteği sunuyor.

Wave 3, Samsung’un mobil cihazlarda çalışan, kişiye özel mobil iletişim hizmeti ChatON ile küresel platformlar arası iletişim hizmeti sunarak; tüm kontakları anında birbirine bağlıyor. Akilli telefon kullanıcilari ile, normal telefon kullanicilarini ortak bir platformda bulusturan ChanON grup sohbeti özelliğiyle küçük topluluklar yaratmayı mümkün kılıyor.  ChatON ayrıca, web sitesi üzerinden cep telefonu ve kişisel bilgisayar arasında dosya paylaşımı ve mesajlaşmaya olanak tanıyor.

Samsung Apps ile uygulamalar dünyası

Wave 3 aracılığıyla Samsung akıllı telefonlar için geliştirilen entegre uygulama mağazasına ulaşılabiliyor. Telefonun geliştirilmiş kullanıcı arayüzü ve mağaza özellikleri sayesinde Samsung Apps, dünya çapında yaygın içerik ve yerel olarak geliştirilmiş uygulamaların da yer aldığı geniş bir uygulama yelpazesi sunuyor.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları