10 Nisan 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Samsung ve Teknosa’dan Yılın 3D TV Fırsatı
25 Haziran 2012 Pazartesi 12:25

Samsung ve Teknosa’dan Yılın 3D TV Fırsatı

Samsung 3D LED TV 40ES6140 Smart TV’ler şimdi 1.799 TL’lik akıl almaz fiyatı ile Teknosa mağazalarında satışta.

Türkiye’nin Smart TV lideri Samsung Electronics’in sadece Teknosa’ya özel gerçekleştirdiği kampanyada normal satış fiyatı 2.849 TL olan Samsung 3D LED 40ES6140 Smart TV 1.799 TL’den satışta. Üstelik 400 TL değerinde 2 adet 3D gözlük ve Samsung Smart Sinema ile 200 film de Samsung’dan hediye. Spor ile dolu geçecek bir yaz bizi beklerken 3D TV almanın şimdi tam zamanı.

Smart TV ile Hayatı Yansıtan 3D Içerik
Yeni Samsung Smart TV, seçeneklerinizi genişleterek, 3D ev seyrinin heyecanını daha da derinleştiriyor. Yeni Smart TV‘ler bununla da kalmayıp aynı zamanda 2D olarak üretilmiş film ve TV programlarını da mükemmel kalitede 3D yayınlara dönüştürebiliyor. Görüntülerin katman oranı düşürülerek görüntü kalitesi aşırı ölçüde berrak bir hal kazanırken, 3D Ses, çok daha etkileyici işitsel bir ortam sunuyor. Samsung, Smart TV’lerde 3D içeriklerini genişleterek, yeni 3D ortaklarıyla birlikte çok daha çarpıcı bir deneyim sunuyor.

Hediye 200 film
Sadece Samsung Smart TV kullanıcılarına Samsung Smart Sinema uygulaması ile,, yıl boyunca her ay güncellenen 200 film, 150 bölüm dizi ve 150 bölüm çizgi film, ücretsiz olarak sunuluyor. Samsung Smart TV’lerde maceradan, fantastik filmlere, bilimkurgudan romantik komediye kadar birçok film; sevdiklerinizle keyfini çıkarmanız için sizi bekliyor.

USB’nizden film izleyin
ConnectShare Movie ile sadece USB bellek sürücünüzü televizyonunuza takın ve hemen filmlerin, fotoğrafların veya müziğin keyfini çıkarın. Artık, oturma odanızın rahatlığında televizyonunuzda geniş bir içerik çeşitliliğini yaşayabilirsiniz.

Kablosuz olarak içeriklerinize erişin ve oynatın
İçeriklerinizin ve cihazlarınızın çoğunu kablosuz şekilde paylaşın. AllShare Play sayesinde, bilgisayarlarınız dahil, yakınlardaki tüm uyumlu cihazlardan filmleri, fotoğrafları, müziği ve daha fazlasını oynatabilirsiniz. Cloud teknolojisi ve Samsung web depolama, evden uzaktayken bile multimedyaya erişmenize ve onu paylaşmanıza olanak vererek, size daha fazla özgürlük ve hareketlilik sağlar. Artık, bütün favori içeriğinizin televizyonunuzda veya ondan uzakta keyfini çıkarabilirsiniz.

Akıllı İçerik (Smart Content)
Tüketicilerin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak üzere daha güçlü ve kişiselleştirilmiş içeriği yaygınlaştırmak, Samsung Smart TV’nin temel prensipleri arasında yer alıyor. Samsung 3D LED 40ES6140 Smart TV’de Facebook, Twitter, Youtube, Angry Birds, Discovery Channel da dahil olmak üzere şu anda dünya çapında bulunan 1.400’den fazla Smart TV uygulamasına ek olarak Türkiye’de erişilebilen Samsung Smart Sinema -Warner Bros., RHI Entertaintment, Walt Disney, National Geographic 3D, CNN Türk gibi yüzlerce uygulama da kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

AllShare Play hizmeti ile içeriğin, konumu fark etmeksizin bir cihazdan diğer bir cihaza veya Cloud’a aktarılmasına olanak tanıyor. AllShare Play, tüketicilerin içeriği manuel olarak Cloud’a aktarmalarını veya Smart TV ya da diğer mobil cihazlarından içerik aktarmalarını mümkün kılıyor.

Samsung 3D Slim LED TV’ler Şimdi Daha Akıllı
Samsung 3D LED 40ES6140 Smart TV akıllı içerik kapsamı içerisinde ailelere yenilikçi televizyon teknolojisinin keyfini çıkarma fırsatı sunuyor. Bu model, Samsung’un sektörde türünün ilk örneği olan yeni bir dizi özel hizmeti sayesinde, kullanıcının televizyonuyla yapabileceklerini artırarak çoklu ekran dünyasının olanaklarıyla buluşuyor:

•Family Story kullanıcıya büyük ekranda fotoğraflarını düzenleme ve slayt gösterilerinin tadını çıkarma olanağını sunuyor. Ayrıca aile üyeleri bulundukları her yerden cep telefonları, tablet bilgisayarları, PC’leri veya televizyonları aracılığıyla fotoğraf, not ve hatırlatmaları paylaşabiliyorlar.
•Fitness özelliği kullanıcıya Samsung TV’sinden mobil bir Fitness uygulaması aracılığıyla bir Samsung akıllı telefonla iletişim kurma imkanı sunuyor. Kullanıcı, ayrıca WiFi özellikli bir tartıya bağlanarak kilosunu kontrol edebiliyor, TV’nin içindeki kamerayı kullanarak sanal bir ayna oluşturabiliyor ve egzersiz programını izleyebiliyor.
•Kids özelliği, çocuklar için zengin bir eğlenceli-eğitici uygulama ve oyun çeşitliliği sunuyor. Bu özellik, ebeveynler tarafından kontrol edilebiliyor ve izlenebiliyor.

Clear Motion Rate
Harekette netliğin gerçek anlamını Samsung Clear Motion Rate ile yaşayın. Görüntü kalitesinin bir parçasını açıklayan “yenileme hızının” aksine, Clear Motion Rate üç faktörü kullanarak bir görüntünün hareketini belirler: yonga kümesi, TV paneli ve arka aydınlatma. Samsung 3D LED 40ES6140 Smart TV 200Hz clear motion rate oranı ile hareket ölçümü ve kontrolündeki yeni standart ile farkı net şekilde görebileceksiniz.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları