26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Samsung ve Giorgio Armaniden
27 Eylül 2007 Perşembe 09:49

Samsung ve Giorgio Armani'den

Üstün teknoloji ve tasarımlarıyla dünyanın ve Türkiye’nin lider markası olan Samsung, moda dünyasının dev ismi Giorgio Armani ile özel bir koleksiyona imza atıyor.

Son yıllarda tasarım harikası ürünlerle liderliğini pekiştiren Samsung’un, dünyanın önde gelen moda devi Armani’ye özel olarak tasarlattığı ürünlerden cep telefonu ve LCD televizyonu, Milano moda haftasındaki Armani defilesinde izleyenlerin beğenisine sunuldu.

Moda ikonu ve teknoloji devinin ortak çalışmasıyla birlikte Samsung’un teknoloji harikası cep telefonuna Giorgio Armani ve Emporio Armani’den, LCD televizyonuna ise Armani Ev Koleksiyonu’ndan esinlenerek özel bir tasarım yapıldı. Üst segment tüketici grubuna özel olarak yapılan tasarımlara ilişkin olarak Samsung Electronics Başkan Yardımcısı Jong-Yong Yun; “Günümüzde tüketiciler teknolojiye verdikleri önem kadar tasarıma da önem vermeye başladılar. Armani ile yaptığımız işbirliği, ileri teknoloji ürünlerimizi özgün tasarımla birleştiriyor. Moda dünyasında bir ikon olan Giorgio Armani sadece giysileriyle değil ev, otel ve restoran dekorasyonunda da kendini ayrıştıran, sofistike tasarımıyla göz kamaştıran bir marka” diye konuştu.

Giorgio Armani ise işbirliği ile ilgili olarak; "Günümüzde yaşam tarzı gitgide değişmeye başladı. Artık sadece giyimde değil, yaşadığımız ev, kaldığımız otel, kullandığımız araba ve seçtiğimiz teknolojik ürünlerde de tasarım arıyoruz. Tasarım ve performans hayat biçimimizi ve kararlarımızı önemli ölçüde etkiliyor. Samsung teknolojiyi hayatımıza bu anlamda başarıyla entegre etmiş bir marka” diye konuştu.

Özellikle, kredi kartı büyüklüğünde ve sadece 10.5 mm. inceliğindeki lüks tasarımlı cep telefonu ikon olmaya aday. Özel tasarımlı cep telefonları Kasım’dan itibaren Avrupa ülkelerinde 2008’de ise diğer ülkelerde satışa sunulacak. Özel tasarımlı LCD televizyonlar ise 2008’de görücüye çıkacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları