04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Samsung U3 MP3 Çalar
07 Temmuz 2007 Cumartesi 16:52

Samsung U3 MP3 Çalar

Samsung U3, geniş renk seçeneği ve aksesuarları ile renkli bir dünya sunuyor.

Samsung"un MP3 dünyasına yeni kattığı U3, boyutunun küçük olmasına rağmen, Slim - USB bağlantısı sayesinde kullanım kolaylığının yanısıra, üstün performans sergiliyor. 5 farklı renk seçeneği sunan U3, ekstra bir program ve kablo gerektirmeksizin sadece USB kablosunu kullanarak müzik dosyalarını kolayca yükleyebilmenizi sağlıyor.

1GB"tan 4GB"ta kadar kapasitesi olan modelleri sayesinde kendi müzik arşivinizi oluşturabilir ve müziğinizi en yüksek kalitede dinleyebilirsiniz. U3 ile 12 "equalizer" ayarından size en uygun olanı seçebilir ya da EQ ayarlarından kişisel tercihinizi oluşturabilirsiniz.

Patenti Samsung"a ait olan Digital Natural Sound mühendisliğinin ortaya çıkardığı U3"ün yüksek kalitedeki 3D akustik sistemi, ses kalitesini artırarak çok daha iyi ve doğal bir sesi garanti ederken, ses uzmanlarının da takdirini kazanıyor.

Samsung tarafından üretilen EP360 kulaklıkları kullanılarak daha doğal bir ses deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Ses kayıt fonsiyonuna da sahip olan U3, Tam kapasiteyle 15 saate kadar kullanılabilir ve USB kablosuyla herhangi bir bilgisayardan şarj edilmeye uygundur.

U3, beyaz ve siyahın yanısıra yeşil, pembe ve mavi tonlarıyla da gençlere hem eğlenceli zaman yaşatırken aynı zamanda ürünün ses kaydedici özelliği ile dersleri kayda alma imkanı da sunuyor. Siyah beyaz modeller ise işyerinde kullanım için ideal seçenek oluşturuyorlar. Bilgisayarlara takılarak şarj edilebilen ürün kablo taşıma zahmetinden de kurtarıyor.

U3, ince ve zarif dizaynı, işlevselliği, kullanılabilirliği ve renkleri açısından övgüleri kendine toplayacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları