25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Samsung Smart TVde CNN Türk Uygulaması
14 Aralık 2011 Çarşamba 11:52

Samsung Smart TV'de CNN Türk Uygulaması

Samsung ve CNN TÜRK işbirliği ile yayına giren uygulama ile tüm CNN TÜRK videolarına ve son dakika haberlere Smart TV ile ulaşabileceksiniz.

Satışları ile dünyada bir numara olan Samsung Smart TV, internet ve televizyon içeriğini bir araya getirerek televizyon izleme alışkanlığına yeni bir boyut kazandırıyor. Samsung Smart TV ve CNN TÜRK ortaklığıyla geliştirilen uygulama ile CNN TÜRK haber ve içeriklerine Smart TV ile ulaşmak artıkmümkün olacak.

CNN TÜRK uygulamasıyla, Türkiye ve dünya gündemindeki önemli haber ve son dakika gelişmeleri anında izleyebilir, gündemi yakalayabilirsiniz. Yine uygulamada sunulan popüler videolarda ise internet gündeminde herkes tarafından en çok izlenen ve paylaşılan videolara ulaşma şansını yakalayabilirsiniz. Bunlara ek olarak CNN TÜRK yayın akışı ve hava durumuna da yine bu uygulama üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.


Samsung Smart TV sosyal medyadan bankalara, şans oyunları sitelerinden döviz kurlarına kadar birçok farklı içeriğe TV üzerinden ulaşmayı olanaklı hale getiriyor. Aynı zamanda Samsung Smart TV sahipleri normal yayın akışı sırasında kaçırdıkları televizyon programlarını da diledikleri zaman izleme ayrıcalığına sahipler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları