25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Samsung Smart TVde Beyaz Şıklığı
15 Ağustos 2012 Çarşamba 16:56

Samsung Smart TV'de Beyaz Şıklığı

Üstün bir 3D deneyimi sunan Samsung’un en yeni Smart TV’si ES6710, Smart TV teknolojisini en şık haliyle evinize getiriyor.

Türkiye’nin Smart TV lideri Samsung Electronics, kullanıcılarına Smart TV deneyimi yaşatırken tasarım ve renk seçimiyle de evlere şıklık ve estetik katmaya devam ediyor. Samsung ES6710 Smart TV’yi beyaz renk seçeneğiyle sunan Samsung, üstün teknolojinin yanı sıra; şık görünümden ödün vermediğini ortaya koyuyor.

Hayatı Yansıtan 3D Içerik, Samsung ES6710 Beyaz Şıklığıyla Geliyor
Yeni Samsung Smart TV, 3D ev seyrinin heyecanını beyaz şıklığında sunuyor. Yeni Smart TV’ler aynı zamanda 2D olarak üretilmiş film ve TV programlarını da, şaşırtıcı kalitede 3D yayınlara dönüştürebiliyor. Görüntülerin katman oranı düşürülerek görüntü kalitesi çok berrak bir hal kazanırken, 3D Ses, çok daha etkileyici işitsel bir ortam sunuyor. Samsung, Smart TV’lerde 3D içeriklerini genişleterek, yeni 3D ortaklarıyla birlikte çok daha çarpıcı bir deneyim sunuyor. 3D deneyimini beraberindeki 2 adet 3D gözlükle deneyimleme şansı veren Samsung ES6710 beyaz rengi ve tasarımıyla da evlere şıklık katıyor.

Akıllı Etkileşim (Smart Interaction) Samsung ES6710 Beyaz Şıklığıyla Deneyimleyin
İçerik, gelişerek daha akıllı, güçlü ve daha erişilebilir hale geldikçe, Samsung, tüketicilerin TV’leriyle etkileşime geçebilmeleri sağlayan çalışmalara her geçen gün yenisini ekliyor. Akıllı Etkileşim; uzaktan kumandanın arzu edilmediği veya kullanışlı olmadığı durumlara alternatif sunarak, Smart TV kullanıcılarının TV’leriyle Ses Kontrolü, Hareket Kontrolü ve Yüz Tanıma aracılığıyla iletişim kurmalarını mümkün kılıyor. Samsung’un öncülüğünü yaptığı 2012 Smart TV’lerde yer alan dahili HD kamera ve çift-mikrofon sayesinde tüketiciler sadece Hi TV diyerek ses kontrolü’nü aktive edebilir, sesi açıp kapayabilir, kanalları değiştirebilir,  İnternet Tarayıcı diyerek çevrim içi olabilir, uygulamalara girebilir, yalnızca bir el işaretiyle internette gezinip, arama sonuçlarından seçimlerini yapabilir. LED 8000 serisinde bu Akıllı Etkileşim yetenekleri ultra ince çerçeveye sahip, şık ve çarpıcı, post-minimalist bir tasarım ile birlikte sunuluyor.

Akıllı İçerik (Smart Content)
Tüketicilerin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak üzere daha güçlü ve kişiselleştirilmiş içeriği yaygınlaştırmak, Samsung Smart TV’nin temel prensipleri arasında yer alıyor. Facebook, Youtube, Angry Birds, Discovery Channel da dâhil olmak üzere şu anda dünya çapında bulunan 1.400’den fazla Smart TV uygulamasına ek olarak Türkiye’de erişilebilen Samsung Smart Sinema-Warner Bros.,RHI Entertaintment, Walt Disney, National Geographic 3D, CNN Türk gibi yüzlerce uygulama da Türk kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

Samsung’un yeni güçlü çift-çekirdek işlemcisi (Dual Core), tüketicilerin Samsung’un zengin içerik seçeneklerinin daha fazlasına tek seferde erişebilmesini sağlıyor. İşlemci, Web tarayıcısını kullanırken veya canlı TV seyrederken, bir yandan da birden fazla uygulamanın hem kullanımına, hem de indirilmesine olanak tanıyarak, kullanıcıya gerçek anlamda bir çoklu-görev deneyimi sunuyor.

Samsung, 2012 yılında dünyanın her yerinden gelen içeriğe daha fazla biraraya getirerek tüketicilerin ihtiyaçlarını daha iyi karşılıyor. Samsung 2012’de AllShare hizmetini yenileyerek, içeriğin, konumu fark etmeksizin bir cihazdan diğer bir cihaza veya Cloud’a aktarılmasını mümkün kılan AllShare Play'e dönüştürdü. AllShare Play tüketicilerin içeriği manuel olarak Cloud’a aktarmalarını veya Smart TV ya da diğer mobil cihazlarından içerik aktarmalarını mümkün kılıyor. AllShare Play ayrıca sınırlı boyutta çevrimiçi depolama donanımına da sahip olacak.


Samsung, sadece Samsung’a özel üç yeni servisi ile ekosistemini, Smart TV için bir adım daha ileri taşıyor: Ailelerin birbirleriyle fotoğraf ve mesajlar paylaşabileceği Family Story, spor aktivitelerini TV ile  kolayca senkronize edebilecekleri Fitness ve çocukların bir yandan eğitici programlara katılırken, bir yandan da süreç boyunca gösterdikleri gelişimi kaydedebilme olanağı sunan Kids hizmeti. Samsung bütün bu hizmetler ile Smart TV’nin geleceğine şimdiden yön veriyor.

Akıllı Gelişim (Smart Evolution)
2012’de üretilen Samsung Smart TV’ler uzun yıllar boyunca gelişmelere ayak uydurabilecek bir şekilde tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Dünyada ilk defa ve sadece Samsung tarafından sunulan bu teknoloji ile Yonga üzerinde bulunan on-chip sistemi sayesinde, her yıl yeni bir TV almaya ihtiyaç duymadan, yeni teknolojileri hâlihazırdaki TV’nize entegre edebilirsiniz. TV’nin arkasına takılan Gelişim Kiti(Evolution Kit) en son ve en harika TV teknolojisini hayata geçirmek için tasarlanmıştır.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları