22 Haziran 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Samsung Mobilers Türkiye, İlk 5te
21 Aralık 2011 Çarşamba 16:44

Samsung Mobilers Türkiye, İlk 5'te

Samsung’un dijital iletişim ve pazarlama konulu sosyal medya yarışması Samsung Mobilers projesinin Türkiye birincisi ekip, global sıralamada en başarılı 5 ekip arasında yer aldı.

Dünyanın teknoloji liderlerinden Samsung Electronics’in gençlere yönelik düzenlediği global Samsung Mobilers projesi, Seul’da gerçekleştirilen ve dünya çapındaki Mobilers birincilerini konuk eden Samsung Mobilers Günü ile sona erdi. Global olarak 2011 yılında dördüncüsü düzenlenen projede, Türkiye, aralarında İngiltere, Çin, Almanya, G.Kore gibi ülkelerin en başarılı ekiplerinin de yer aldığı katılımcı 20 ülke arasında yapılan sıralamada en başarılı 5 ülke arasında yerini aldı.

6-8 Aralık 2011 tarihleri arasında düzenlenen Mobilers Günü’nde, 2011 yılı Samsung Mobilers Türkiye birincisi ekip Türkiye’yi temsil etti.

Samsung Mobilers 2011 Türkiye birincilerinden Onur Alp Aydın projeyle ilgili olarak; “Samsung’un düzenlediği Mobilers yarışması, hayalini kurduğumuz projeleri hayata geçirmemize olanak tanıdı. Aynı zamanda bu proje sayesinde, pazarlama ve sosyal medya sektörlerinde başarılarıyla önemli yer edinmiş isimlerle bire bir çalışma ve onların deneyimlerinden yararlanma fırsatı bulduk” dedi.

Projenin birinci takımının diğer üyesi Çağıl Gür Adapınar ise; “Samsung’un dünya çapında yürüttüğü Mobilers projesinin bir parçası olmak gurur verici. Mobilers görevlerinde çok eğlendik ve sosyal medya ve pazarlama konularında kendimizi geliştirmenin yanı sıra, hedeflerimizi gerçekleştirme konusunda daha da cesaretlendik” dedi.

2012 yılında Türkiye’de üçüncüsü gerçekleştirilecek Samsung Mobilers projesi; üniversite öğrencilerinin ve sosyal medyayı aktif olarak kullanan gençlerin pazarlama ve dijital iletişim becerilerini sergilemelerine olanak tanıyor. Katılımcılar, diledikleri projeyi hayata geçirmenin yanı sıra, sektörün uzman isimleriyle de tanışma şansı elde ediyor.

Ayrıca Türkiye’deki başarılı Mobilers üyeleri, yıl boyunca dünyanın en büyük teknoloji fuarlarında ve Samsung’un ürün lansmanlarında Samsung Türkiye temsilcileri olarak yer alacaklar. Bunun yanısıra, 2012 yazında gerçekleştirilecek olan Londra 2012 Olimpiyatları’nda Türkiye’yi temsil etme fırsatı da bulacaklar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları