20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Samsung HT-XQ100 Ev Sinema Sistemi
26 Kasım 2007 Pazartesi 14:06

Samsung HT-XQ100 Ev Sinema Sistemi

Samsung'un EISA ödüllü ev sinema sistemi HT-X100,cazip fiyatıyla evde sinema keyfini arttırmak isteyenlere büyük fırsat sunuyor.

Samsung"un EISA ödüllü ev sinema sistemi sadece 999 YTL"lik fiyatıyla kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

HT-XQ100"de HDMI çıkışı, üstün surround ses sistemi ve dijital görüntü çoğaltıcı teknolojisi bulunuyor. Modelin sahip olduğu USB Host fonksiyonu, dünyadaki farklı multimedya dosyalarını ev sinema sistemi üzerinden güvenle ve kolayca uygulayabilen tek sistem olma özelliğini taşıyor. Bu sistemde kullanıcı, HT-XQ100 üründeki USB Host ile uyumlu tüm USB yedekleme birimlerini cihaza bağlayıp, istediği MP3, DivX ya da JPEG dosyalarını kolayca kullanabiliyor. Doğrudan bağlantı sayesinde, CD"lerin ev sinema sistemine tanıtılmasına gerekmediğinden kullanıcı zaman kazanıyor.

HT-XQ100"ün kablosuz kullanımı sayesinde odalar artık daha geniş ve derli toplu olacak. Opsiyonel kablosuz modül, anlık kablosuz geri kanal iletişimi için DVD alıcısının arkasına yerleştirilen TX kart slotlarıyla beraber geliyor. Kablosuz modül, 2.4 GHz geniş bant frekansında DVD alıcı ile iletişime geçiyor. Yüksek frekans, evde o an bulunan diğer kablosuz iletişim araçlarının HT-XQ100"ün yayınıyla etkileşime girmesini önlüyor.

HDMI çıkışı ile mükemmel ses kalitesi sergileyen HT-XQ100 tasarım özelikleriyle de her mekana ayak uydurmayı başarıyor. Modaya uygun şekilde tasarlanan DVD oynatıcı DivX, DVD-Audio/Video, MP3, WMA ve JPEG disklerini görüntüleyebiliyor. 500 Watt"lık çıkış gücüne sahip ses sistemi bir merkez kanalı ve dört uydu hoparlörden oluşuyor ve gerçek surround sistem, filmlerdeki tüm sesleri ev ortamına taşıyor. Ayaklı versiyonu ile de satışa sunulan Samsung HT-XQ100 evde sinema keyfini doruğa taşıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları