24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Samsung Galaxy SIIde Satış Rekoru
25 Şubat 2012 Cumartesi 12:42

Samsung Galaxy SII'de Satış Rekoru

İlk kez Nisan 2011’de pazara sunulan Samsung Galaxy SII, dünya çapında gerçekleştirdiği 20 milyon adet satış rakamıyla rekor üzerine rekor kırıyor

Dünyanın lider cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics, Nisan 2011’de ilk kez piyasaya sunduğu lider akıllı telefonu Galaxy SII’nin dünya çapındaki satış adedi ile bir rekora imza attıklarını açıkladı. Samsung, Galaxy SII’nin tüm dünyada 20 milyon adet satış rakamına ulaşmasının yanında mobil teknolojide de öncü olmaya devam ettiklerini duyurdu.

Samsung’un tarihindeki bütün cihazları geride bırakan Galaxy SII, kısa sürede globalde ve yerel pazarlarda milyon adetleri aşan bu satış grafiğiyle büyük başarı yakaladı. Android 2.3 Gingerbread ile çalışan Galaxy SII siyah renk seçeneğinin yanında beyaz rengiyle de göz dolduruyor. İnce ve zarif tasarımı, kolay taşınabilirliği; rakipsiz ve yüksek kalite görüntüleme deneyimi sunan Galaxy SII Bluetooth 3.0 + HS desteği ile çift çekirdek işlemci teknolojisini de beraberinde getiriyor. Geniş ekranda web tarayıcısını en hızlı şekilde kullanabilme ve 3D ara yüzü anında uyum sağlama gibi özellikleriyle de dikkat çeken Galaxy SII akıllı telefon deneyiminde stil farkını ortaya koyuyor.

Samsung’un en iddialı akıllı telefonu GALAXY SII, Super AMOLED Plus ekran kalitesini 8.49 mm’lik inceliğinde tasarım, 8 mega piksel kamera ve 1080 full HD özelliğinde video kaydı ve oynatma teknolojisini kullanıcıya sunuyor. Samsung, özel olarak geliştirdiği içerik ve eğlence hub’ları olan Games Hub, Reading Hub ve Social Hub’a özel erişimleriyle yeni nesil akıllı telefon keyfinde dünya liderliğini sürdürüyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları