23 Haziran 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Samsung Elektronics’de Görev Değişimi
18 Temmuz 2012 Çarşamba 12:25

Samsung Elektronics’de Görev Değişimi

Özlem Koçdar, Samsung Türkiye Kıdemli Pazarlama Müdürü pozisyonuna getirildi.

Samsung Electronics’de Beyaz Eşya Ürün Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Özlem Koçdar; Kıdemli Pazarlama Müdürü unvanı ile Samsung Türkiye Pazarlama ve İletişim departmanlarının yöneticisi olarak atandı.

Koçdar bu yeni pozisyonunda Samsung cep telefonu, görüntü ve ses sistemleri, IT ürünleri, beyaz eşya, ve fotoğraf makineleri olmak üzere tüm urun gruplarının pazarlama ve iletişiminden sorumlu olacak.

15 yıllık profesyonel hayatına bilişim sektöründe satış şefi olarak başlayan Özlem Koçdar, sırasıyla Bilişim Teknolojileri, Elektronik ve Beyaz Eşya sektörlerinde pazarlama üzerine uzmanlaştı.

2005 yılından beri Samsung Türkiye Ofisi’nde görev yapan Özlem Koçdar tüketici elektroniği Satış Pazarlama Müdürü ve son 2 yıldır Beyaz Eşya Pazarlama Müdürü olarak görev yapmaktaydı. Görevi suresince Samsung Beyaz markasının yaratılması, büyük kapasite çamaşır makineleri, airwash çamaşır makineleri segmentlerinin yaratılması, Türk Kadını için özel olarak geliştirilen 70cm genişliğinde buzdolabı projelerinin yaratım süreçlerini yönetti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları