23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Samsung Beyaz Eşyada Yaz Fırsatı
22 Haziran 2007 Cuma 13:47

Samsung Beyaz Eşyada Yaz Fırsatı

Yaza özel kampanyada papatyalı ürünlerden birini alana ikinci ürün yüzde 25 indirimli.

Yazın gelmesiyle birlikte düğün ve eşya değiştirme telaşı başladı. Kaliteli ve mükemmel tasarımlı ürünleriyle teknolojiyi birarada sunan Samsung, hayalini kurduğunuz ürünlerde yaza özel bir kampanya sunuyor.

Kampanya kapsamında Samsung satış noktalarındaki papatyalı ürünlerden birini alana, ikinci Samsung Beyaz Eşya ürünü yüzde 25 indirimle sunuluyor. Klima, buzdolabı, mikrodalga fırın, elektrik süpürgesi ve çamaşır makinelerindeki bu özel kampanya Temmuz ayı boyunca devam edecek.

SilverNano.... Samsung"un Airwash çamaşır makinesi ve tüm diger çamaşır makinalarında kullandığı teknoloji. Hijyen için sıcak su ve camasir suyu kullanmanıza gerek yok, soğuk suda gümüş kullanarak yüzde 99.99 sterilizasyon saglar. Urun ailesi icinde hem yıkayan, hem kurutma yapan dilerseniz hava ile yıkama yapan modeler mevcut.

Twin-cooling.... Samsung buzdolapları benzersiz twin-cooling teknolojisine sahip. Bu teknoloji ile buzdolabı ve dondurucu bölmelerdeki ısı ayrı ayrı kontrol edilebiliyor ve bu şekilde buzdolabı bölümünde nem oranı en ust seviyede tutularak yiyecekler uzun süre bozulmadan tazeliğini koruyor, ayrıca kokular birbirine karışmıyor. Twin Cooling"in bir diğer faydası da yüzde 30 daha az enerji tüketiyor ve 3 katı daha hızlı soğutma sağlıyor olması.

Bionizer filtre... Samsung klimalardaki bionizer filtre ve gümüş kaplı filtreler, bakterilerin önüne geçerek temiz hava üflemesini sağlıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları