28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
sahibinden.comdan Antalya Ofisi
06 Haziran 2009 Cumartesi 11:27

sahibinden.com'dan Antalya Ofisi

sahibinden.com bölgesel yapılanma çalışmaları kapsamında üçüncü bölge ofisi Antalya'da faaliyete geçti.

sahibinden.com bölgesel yapılanma çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam ediyor. Aralık 2008"de Ankara"da İç Anadolu ve Nisan 2009"da İzmir"de Ege Bölge ofislerinin ardından, Akdeniz Bölge Ofisi de Antalya"da çalışmalarına başladı.

sahibinden.com Genel Müdürü Müge Seymen bölgesel yapılanma ile tüm Türkiye"ye yayılmış kurumsal müşterilerine daha çabuk ulaştıklarını ve böylece İstanbul"daki sahibinden.com üyelerine sunulan hizmet kalitesini bölge ofisleri aracılığıyla ülkenin dört bir yanına ulaştırmayı hedeflediklerini belirtti. "sahibinden.com her gün daha fazla kişiye ulaşıyor. Büyümeyle birlikte çok önem verdiğimiz hizmet kalitesinin düşmesine izin veremeyiz. Sahibinden personelinin aynı standardı sağlayabilmesi için Akademi Sahibinden"i geliştirdik. Akademi Sahibinden yeni başlayan personele "temel sahibinden becerilerini" kazandırmayı hedefleyen, diğer yandan da kıdemli personele kuruma katkı sağlayacak proje uygulama yöntemlerini gösteren geniş perspektifli bir eğitim modelidir ve bütünüyle tarafımızca tasarlanarak uygulanmaktadır. Bölge ofislerinde görev yapan arkadaşlarımız da lokal illerden seçilmiş, ancak Akademi Sahibinden eğitimine katılmış ve başarılı olmuşlardır. Merkezin hizmet anlayışını bölgelerde bire bir uygulayabilmek bizim için son derece önemli."

sahibinden.com son bir yıl içinde personel sayısını %140 büyüterek, Mayıs ayı itibariyle 120 kişiye istihdam sağlamaktadır. Diğer yandan 2009 yılı sonuna kadar 3 ofisin daha faaliyete geçmesi hedefleniyor.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları