23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SAE Institutede Dijital Film ve Animasyon Programı
03 Ekim 2011 Pazartesi 17:00

SAE Institute'de Dijital Film ve Animasyon Programı

SAE Institute, yeni programı Dijital Film ve Animasyon ile film yapımına yönelmek isteyen gençleri sinema sektörü ile tanıştırmaya hazırlanıyor.

Beş kıtada 26 ülkede 15.000’in üzerinde aktif öğrencisiyle iletişim teknolojileri alanında eğitim veren, dünyanın en büyük özel medya eğitim kurumu olan SAE Institute, yeni programı Dijital Film ve Animasyon ile film yapımına yönelmek isteyen gençleri sinema sektörü ile tanıştırmaya hazırlanıyor.

Şehrin eğitim ve kültür merkezi Beyoğlu'ndaki 5 katlı binasında eğitim veren SAE Institute’da öğrenciler, modern, son teknoloji ile donatılmış stüdyolarda bağımsız çalışarak, etütlerden profesyonel projelere varıncaya kadar birçok iş sürecini uygulamalı olarak öğrenme fırsatını yakalıyor. Enstitüde maksimum 25 kişilik sınıflarda öğrencilere 1 yıl tam zamanlı veya 2 yıl yarı zamanlı olmak üzere eğitim seçenekleri sunuluyor.

SAE eğitmenlerinin yanı sıra sektör profesyonellerinin de dersler vereceği Dijital Film ve Animasyon programı için sona yaklaşıldı. Program kayıtlarının devam ettiği SAE Institute’da sinema eğitimi almak isteyenler, dijital film ve animasyon programına kayıt yaptırabilirler.

Audio Engineering, Digital Film & Animation, Web Design & Development, Game Programming alanlarında eğitime uluslararası standartlar getiren SAE, 2009’dan bu yana İstanbul’da da eğitim veriyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları