20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sabancı Üniversitesi Tanıtım Günleri
09 Temmuz 2007 Pazartesi 13:44

Sabancı Üniversitesi Tanıtım Günleri

Sabancı Üniversitesi, ÖSS’ye giren öğrencilere ve ailelerine yönelik olarak 19 Temmuz - 4 Ağustos tarihleri arasında Tanıtım Günleri düzenliyor.

Sabancı Üniversitesi, 2007 Öğrenci Seçme Sınavı’na giren öğrenci ve ailelerine, akademik programlar, burslar ve Üniversite’de yaşam koşulları gibi konularda ayrıntılı bilgi verebilmek amacıyla Tanıtım Günleri düzenliyor. Tanıtım Günleri 19 Temmuz Perşembe günü başlayacak ve Pazar hariç her gün, 4 Ağustos Cumartesi gününe kadar devam edecek.

Tanıtım Programı, Kampus turu dahil olmak üzere pazar günleri hariç hergün 10.40-13:30, saatleri arasında gerçekleştirilecek. Tanıtım Programı için özel ücretsiz servisler, Pazar günü hariç her gün Taksim ve Kadıköy’deki Hakiki Koç Otobüs İşletmesi önünden hareket edecek.

Sabancı Üniversitesi servisleri hafta içi hergün ve Cumartesi saat 09:45’te Taksim Atatürk Kültür Merkezi’nin sırasında bulunan Hakiki Koç Otobüs İşletmesi’nin önünden kalkacak. Tanıtım Günleri’ne Anadolu yakasından katılacak öğrenci ve aileleri için ise servisler, Kadıköy Rıhtım Caddesi Sahil Merkezi’nde yer alan Hakiki Koç İşletmesi’nin önünden sabah saat 10.00’da hareket edecek. Taksim ve Kadıköy’e dönüşler ise saat 13.30’da gerçekleşecek.

Tanıtım Günleri boyunca sizi veya görevlendireceğiniz bir arkadaşınızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Editöre Not: Türkiye’de bir dünya üniversitesi olma hedefiyle yola çıkan Sabancı Üniversitesi birlikte yaratmak ve geliştirmek felsefesi, disiplinlerarası eğitim anlayışı ve Türkiye’de ilk defa uygulanan programları ile Türkiye’de eğitim sisteminde reform niteliğinde değişim gerçekleştirdi. Türkiye’deki ilk bölümsüz üniversite olan Sabancı Üniversitesi, öğrencilere meslek seçimini ikinci sınıfın sonunda yapma olanağı sağlıyor. Çeşitli ve kapsamlı burs olanakları sunuyor. Her öğrencinin kullanımına ücretsiz dizüstü bilgisayarların sunulduğu Üniversite’de, lisans öğrencilerinin yüzde 36’sı burslu eğitim görüyor ve %65’i yurtlarda kalıyor.

İletişim İçin:
Öğrenci Kaynakları Birimi
Telefon: (216) 483 90 90
(Hafta içi ve Cumartesi 09:00-17:30 saatleri arasında)
studentinfo@sabanciuniv.edu
www.sabanciuniv.edu

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları