26 Temmuz 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sabancı Üniversitesi Öğrencileri Singapurda
19 Ocak 2011 Çarşamba 16:33

Sabancı Üniversitesi Öğrencileri Singapur'da

Sabancı Üniversitesi Ekonomi İşletme Kulübü öğrencileri, 23-30 Ocak tarihleri arasında ilk kez Singapur'da CEO'larla buluşuyor.

SUOyuncuları Farklı Şehirlerde
AcademyTech"te Cisco Nexus Eğitimi
3 Yılda 1.579.425 Kişiye E-Öğrenme
Elektronik Eğitim Sözlüğü

Sabancı Üniversitesi Ekonomi İşletme Kulübü öğrencileri CEO"larla Çay Sohbetleri toplantı dizisi ile Singapur"un lider kuruluşlarının önemli isimleri samimi bir ortamda bir araya geliyor. Öğrenciler bu etkinlik ile ilk kez bir uzak doğu ülkesinin iş dünyasını yakından tanıma şansı bulacaklar.

Bu sefer rotasını farklı bir coğrafya ve kültüre yönelten ekip, toplantı serisini 23-30 Ocak 2011 tarihleri arasında Singapur"da gerçekleştirecek. 16 öğrencinin katılacağı sohbet dizisinin konukları arasında McKinsey & Co., Günaydoğu Asya Danışma Kurulu Üyesi ve Partneri Jonathan Auerbach, Allianz Singapore CEO"su Kevin Leong, Aviva Singapore CEO"su Simon Newman, SingTel International CEO"su Hui Weng Cheong, ST Engineering Genel Müdürü ve CEO"su Tan Pheng Hock, SICC Genel Müdürü Phillip Overmyer, SBF CEO"su Teng Theng Dar ve MediaCorp Genel Müdürü Teo Ming Kian, DBS Singapore CEO"su Sim Lim, Loe Burnett Singapur ve Malezya CEO"su Tan Kien Eng olacak.

 

Şimdiye kadar 130 civarında CEO ile görüşen öğrenciler, hiç bir kaynakta bulmayacakları bilgileri ve tavsiyeleri başarısını kanıtlamış liderlerin ağzından dinlemenin ve sohbetlerin samimi ortamı sayesinde merak ettikleri konuları CEO"lara rahatlıkla sorabilmenin kişisel gelişimlerine ve gelecek planlarının şekillenmesine çok büyük katkıları olduğunu vurguluyor.

 

CEO"larla Çay Sohbetleri Ekibi Singapur görüşmeleri için ne dedi?

Şimdiye kadar İstanbul, İngiltere"de, Hollanda"da, Almanya ve Fransa"da düzenlenen ve Türkiye"nin ve Avrupa"nın ekonomi dünyasının liderleri ile görüşen Sabancı Üniversitesi Ekonomi İşletme Kulübü öğrencileri Singapur görüşmesi için şunları söylüyorlar; "Organizasyon olarak hedefimiz; dünya çapında başarı yakalamış insanlardan başarı hikayelerini dinlemek ve dünyadaki farklı iş kültürlerini mümkün olduğunca anlamak. Bu bağlamda; Singapur, anlamaya çalıştığımız dünya mozağininin Uzak Doğu kısmı için çok önemli bir parçası. Toplumu tamamen bir sentezden oluşan bu ülke, global vatandaş ve yönetici olmanın nasıl olduğu hakkında birçok sorunun yanıtını sunacak."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları