27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sabancı Telekomda Atama
17 Mayıs 2007 Perşembe 10:58

Sabancı Telekom'da Atama

Sabancı Telekom, Teknik Operasyonlar ve Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Direktör görevine yeni atama yapıldı.

Zafer Anayurt, Sabancı Grubu’nun telekomünikasyon sektöründeki şirketi Sabancı Telekom ekibine Teknik Operasyonlar ve Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Direktör olarak yeniden katıldı. Anayurt, teknik altyapının işletimi ve geliştirilmesi, yeni servislerin hizmete verilmesi, iş destek sistemleri ve müşteri hizmetleri alanlarının koordinasyonundan sorumlu olacak.

ODTÜ Elektrik – Elektronik Mühendisliği mezunu olan Zafer Anayurt, 1991-1994 yılları arasında T.C. Merkez Bankası EFT İletişim Ağı TICNET ve kendi iç iletişim ağı MERNET’in kuruluşlarında ve işletiminde bulundu. Ardından TANDEM bilgisayarları temsilcisi INFO Otomasyon’da Posta Çekleri Otomasyonu ve Türk Telekom Telefon Tahsilat projelerinde yer aldı. 1997-1999 yılları arasında Koç.net’in kuruluş aşamalarında network takım yöneticiliği ve operasyon yöneticiliği yaptı. 1999-2000 yıllarında Cisco Systems’da danışman mühendisi olarak çalıştı.

2000-2001 yıllarında Koç.net’in şirketleşmesinde Teknik Genel Md. Yrd. pozisyonunu üstlendi. 2002-2004 yıllarında önce TurkNoktaNet’te Sistem Birim Md. ve sonrasında SABANCI TELEKOM’da Mühendislik Grup Md. görevini yerine getirdi. 2004-2005 yıllarında Netone Telekom teknik operasyon ekibini yönetti. Ardından Imfetus Ltd. adı altında kurumsal müşterilere danışmanlık hizmetleri verdi.


Sabancı Telekom Hakkında

Sabancı Grubu'nun telekomünikasyon sektöründeki şirketi Sabancı Telekom Ocak 2003'te, Sabancı Holding'in bilgi ve iletişim teknolojileri sektöründeki varlığını güçlendirmek amacıyla kurulmuştur. Sabancı Telekom Ekim 2003 tarihinde, Sabancı Holding'in diğer teknoloji şirketleriyle birleşerek, kurumsal ve bireysel müşterilere uçtan uca her türlü telekomünikasyon hizmeti sunabilen bir "yeni nesil telekomünikasyon" şirketi haline gelmiştir.

Tüm yurdu kapsayan altyapısı ile ülkemizin bir numaralı telekom operatörü olmayı hedefleyen Sabancı Telekom, kurumlara ve son tüketiciye her türlü yerel ve uluslararası telekomünikasyon hizmeti sunmaktadır.

Sabancı Telekom, başarılı bir değişim yönetimi projesi ile marka yönetimi yapabilen, yeni nesil telekom altyapısı ile telefon ve veri iletişimi hizmetleri sunan, kurumsal kültüre sahip dinamik bir telekomünikasyon şirketi oluşturmuştur.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı, ileri teknolojisi, güvenilir altyapısı ve tecrübesi ile Sabancı Telekom, Bigalo, Turk Nokta Net ve TNN markaları altında yüksek hızlı internet erişiminden, şehirlerarası ve milletlerarası uzun mesafe telefon hizmetlerine kadar tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetler sağlamaktadır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları