20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
RWD Info Pak İle SAP Projeleri Hızlanıyor
30 Mayıs 2007 Çarşamba 17:43

RWD Info Pak İle SAP Projeleri Hızlanıyor

SAP projelerinin maliyetlerini azaltıp daha kısa sürede uygulanmasını sağlayan RWD Info Pak® eğitim çözümünün Türkiye’deki ilk kullanıcısı Eczacıbaşı Girişim Pazarlama oldu.

Dünyanın önde gelen yazılım firmalarından SAP ve Eczacıbaşı Bilişim RWD Info Pak® eğitim çözümünü Eczacıbaşı Girişim Pazarlama’da başarıyla gerçekleştirdi. Eczacıbaşı Girişim Pazarlama’ya kurulan Infopak çözümü SAP projelerini hızlandırırken, verimliliği de önemli oranlarda artırdı. Böylece Info Pak® ile çalışan performansı, veri güvenilirliği artarken; eğitim masrafları ve SAP projelerinin entegrasyon süresi de azaldı.

Son kullanıcı eğitimleri ve dokümantasyonu herhangi bir SAP uygulamasının başarısı için hayati önem taşıyor. Son kullanıcı eğitimleri olmadan projeler yüksek risk altına sokulmuş oluyor. RWD Info Pak® ile SAP proje uygulamalarında, çalışanların eğitilmesi, uygun dokümantasyona ve yardıma ulaşmaları, kullanıcı dokümanlarının bakımı ve güncellenmesi hızlı ve kolay bir şekilde yapılabiliyor.

RWD Info Pak®’ı tercih etme nedenleri hakkında bilgi veren Eczacıbaşı Girişim Pazarlama Bilgi Teknolojileri Yöneticisi Erkin Öztürk, “Eczacıbaşı Bilişim ve SAP Türkiye ile birlikte Türkiye’deki ilk Infopak projelerinden birini başarıyla gerçekleştirdik. Infopak’ı tercih etmemizin sebebi bu ürünün eğitim için harcanan zamanı kısaltması, sunduğu değişim yönetimi olanakları sayesinde süreçlerimizdeki sürdürülebilir gelişimi de takip edebilecek olmamızdı. Ayrıca ürün kullanıcının ihtiyaç duyduğu bilgiye anında ulaşmasına imkan tanıyarak verimlilik artışında önemli bir rol oynuyor. Infopak sayesinde, eğitim dokumantasyonu altyapısı kurduk ve bu dökümanlara kullanıcıların kurumsal portal yada alışık oldukları SAP Yardım menüsünden erişmelerine olanak sağladık. Eczacıbaşı Bilişim ve SAP Türkiye’nin yürüttüğü proje ile Info Pak®’ın şirket içinde kurulumu ve uyarlanması birkaç gün içinde tamamlandı. Bununla birlikte, süreçlerimizi ve eğitim materyallerimizi hazırlamak sürekli gelişecek ve iyileşecek bir süreç. Infopak’ın bu noktada bize getirdikleri ise bu değişiklikleri eskiye oranla daha hızlı ve daha doğru yapabiliyor olmak” dedi.

Eczacıbaşı Bilişim’in desteği ile Eczacıbaşı Girişim Pazarlama’da gerçekleştirilen projenin başarıyla sonuçlandığını ve diğer firmalara örnek teşkil ettiğini söyleyen SAP Türkiye Eğitim Yöneticisi Nilgün Özkasap, “Rekabet avantajı sağlamak ve hızlı geri dönüşler elde etmek isteyen firmaların, SAP sistemlerinin getirdiği potansiyeli çok iyi kullanmaları gerekiyor. Infopak, performans destek materyallerini düzenleme ve dağıtma sürecini otomatikleştiren, sürekli ve anında öğrenme imkanı veren bir çözüm. Info Pak®, maliyetleri azaltmanın yanı sıra tutarlı, güvenilir ve yüksek kaliteli dokümanlar üretiyor. Güncel bilginin dağıtımını kolaylaştırıyor; sürekli ve anında öğrenme fırsatı sağlıyor” dedi.

RWD Info Pak®, son kullanıcılar için performans destek materyalleri oluşturan, kişisel ihtiyaçlara göre özelleştirilebilen ve dağıtım sürecini otomatikleştiren bir araç. RWD Info Pak®; “Publisher, Glossary, Web Architect, Help Launchpad” şeklinde sıralanan dört ana öğeden oluşuyor. RWD-Infopak Publisher, öğrenilmek istenen SAP işlemleri ile ilgili otomatik olarak profesyonel dokümantasyon üretiyor. RWD Info Pak Glossary, RWD Info Pak Publisher kullanılarak oluşturulmuş süreç dokümantasyonuna yönelik terimleri ve tanımları açıklamak için kullanılıyor. RWD Info Pak Web Architect ise özelleştirilebilir web siteleri oluşturan ve dokümantasyon projelerini izleyen müşteri tabanlı bir uygulama. RWD Info Pak Help Launchpad, RWD Info Pak dokümantasyonunuzdan SAP yardım sistemine giden ara bir bağlantı oluşturmayı sağlıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları