25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Roadstar’dan Taşınabilir Navigasyon Cihazı
26 Temmuz 2012 Perşembe 14:35

Roadstar’dan Taşınabilir Navigasyon Cihazı

Roadstar’ın Taşınabilir Navigasyonu 5040, sürücülerin hayatını kolaylaştırıyor.

Roadstar geliştirdiği taşınabilir navigasyon cihazı ile sürücülere sunduğu anlık trafik bilgisi, yoğunluk haritası, internete bağlanabilme özelliği, USB bağlantısı ve multimedya özellikleri ile sürücülerin hayatını kabusa çeviren trafik sorununu aşmayı hedefliyor.

Roadstar, gelişen GPS ve navigasyon teknolojisi her geçen gün sürücülerin trafikte geçirdikleri zamanı iyileştirmek için ürün geliştiriyor. Otomotiv ve ev grubu teknoloji ürünleri ile tüketicilere son teknoloji ürünleri sunan Raoadstar, navigasyon sistemlerinde geliştirdiği taşınabilir navigasyon cihazı ile trafik çilesine son vermeyi hedefliyor.

Geliştirilen Roadstar 5040 taşınabilir navigasyon cihazı ile sürücülere anlık trafik bilgisi, trafik  yoğunluk haritası, multimedya özellikleri ve internet bağlantısı sunuyor. Roadstar, Android destekli akıllı telefonlarla uyumlu özellikleri ile sürücülere diledikleri Android uygulamaları kullanma imkanı sunuyor.

5 inçlik HD dokunmatik ekran
5 inçlik dokunmatik HD ekrana sahip Türkiye’nin android işletim sistemli ilk taşınabilir navigasyon cihazı Roadstar 5040,  sürücülere trafikte geçirdikleri sürede maksimum fayda sağlamayı amaçlıyor. 4 Gb’lik dahili bellek kapasitesine sahip cihaz, wi-fi özelliği ile de sürücülerin rahat bir şekilde internete bağlanmasına imkan tanıyor.

Cihazdan kullanılan IGO Amigo navigasyon haritası ile Türkiye’nin   81 ilinde en yeni harita sistemleri ile donatılan cihaz, yüzde 100’lük kapsama alanı ile sürücülerin istedikleri her türlü bilgiye ulaşmasını sağlıyor. Roadstar ayrıca tüketicilerine ömür boyu ücretsiz harita güncelleme hizmeti de sunuyor. Roadstar taşınabilir navigasyon cihazlarında RDP – 4310, RDP 5010, RDP 5020 ve RDP 5030 modellerini de satışa sunuyor.

Roadstar 5040 özellikleri:
5.0 TFT LCD Dokunmatik ekran
4GB Dahili Bellek
Android 2.3 işletim sistemi 1GHz işlemci Hızı
256 MB DDR2 Ram
Wi-Fi Özelliği ile internete bağlanabilme
HD Ekran
1200 Mah pil ile 7 saate varan çalışma süresi
IGO Amigo Navigasyon Haritası ile 81 ilde yüzde %100 kapsama alanı
İnternet üzerinden trafik bilgilerini anında alabilme özelliği
3D Harita özelliği
Vakumlu tutacağı ile cama takılabilme özelliği
Ömür boyu ücretsiz harita güncellemesi
Micro SD kart okuyucu
USB 2.0 Bağlantısı
Kulaklık girişi
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları