24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
RGS Grouptan İstihdam Fırsatı
09 Haziran 2010 Çarşamba 14:39

RGS Group'tan İstihdam Fırsatı

RGS Group Yönetim Kurulu Başkanı Melvin Cottrell "Şirket olarak önümüzdeki dört yıl içinde 10.000'den fazla eleman istihdam eden bir firma olmak için tüm altyapı ve planlamayı hazırladık."dedi.

Temizlik, güvenlik, bordrolama ve diğer bina yönetimi hizmetleri (sosyal hizmet elemanı temini, teknik hizmetler, peyzaj ve bahçe bakım hizmeti, haşere kontrol hizmetleri) gibi alanlarda faaliyet gösteren RGS Group"un istihdama katkısı büyük. RGS Group"un Yönetim Kurulu Başkanı Melvin Cottrell, 2010 yılında 75 milyon dolar ciro hedeflediklerini belirterek, 700"den fazla noktada 5000"nin üzerinde personele istihdam sağladıklarını, önümüzdeki dört yıl içinde de 10.000"den fazla eleman istihdam eden bir firma olmak için tüm alt yapı ve planlamayı yaptıklarını söyledi.

RGS Group"un, merkezi Fransa"da bulunan, uluslararası alanda, hizmet sektöründe faaliyet gösteren lider firmaların üye olduğu Euroliance birliğinin Türkiye"deki tek temsilcisi ve çözüm ortağı olduğunu belirten Cottrell, şirketlerinin neredeyse tüm sektörlere hizmet verdiğini, bununda istihdam alanlarını genişlettiğini sözlerine ekledi.

RGS Group"un, özellikle sanayi kuruluşları, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, hastaneler, turizm işletmeleri, finans kuruluşları ve eğitim kurumları gibi alanlarda hizmet verdiğini söyleyen Cottrell, RGS"nin bilgi ve tecrübesiyle müşterilerine güven veren, hızlı refleks gösteren, söz verdiği taahhütleri zamanında yerine getirerek kaliteli hizmet verdiği için müşterileriyle uzun yıllar çalıştığının altını çizdi.

2009 yılında krize rağmen % 15 büyüyen RGS Group, 2010 yılına kadar % 20 oranında daha büyümeyi hedefliyor. RGS Türkiye"de bulunan en büyük ulusal ve uluslararası şirketlere hizmet veriyor. RGS Group"un çalıştığı ulusal şirketlerin arasında Koç, Sabancı, Doğuş, Doğan, Eczacıbaşı, Yaşar, Deva, Eren, Alarko, ve Zorlu gibi şirketler ve büyük holdingler yer alıyor. Şirketin uluslararası müşterilerinin arasında ise Dow, JTI, Hilton, Sheraton, Media Markt, Club Med, DHL, Redevco, Haribo, Barilla, Bayer ve Zentiva vb. şirketler bulunuyor.

(Haber Merkezi)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları