16 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
RE/MAX Türkiyeden Proje ve Makale Yarışması
22 Ocak 2008 Salı 14:14

RE/MAX Türkiye'den Proje ve Makale Yarışması

RE/MAX Türkiye'den üniversitelilere yönelik proje ve makale yarışması.

RE/MAX Türkiye, geleneksel hale getirmeyi amaçladığı üniversitelilere yönelik proje ve makale yarışması ile gayrimenkul sektörüne yön verecek yeni fikirlere ve genç beyinlere sektörün kapılarını açıyor. RE/MAX Üniversitelerarası Proje ve Makale Yarışması’nın birincisi dizüstü bilgisayar ile ödüllendirilecek. Yarışmanın son başvuru tarihi 28 Mart 2008.

RE/MAX’in üniversitelilere yönelik proje ve makale yarışması iki farklı alanda gerçekleştirilecek. Gayrimenkul Danışmanlığı alanında, alternatif reklam ve pazarlama teknikleri, son teknolojilerin kullanılması ve yenilikçi iş fikirleri konuları ele alınacak. Gayrimenkul Sektörü alanında ise, üniversiteliler sektörden beklentiler, sektörün ülke ekonomisindeki yeri ve gayrimenkul finansmanında yeni açılımlar gibi ana başlıklar altında görüş ve önerilerini ortaya koyacaklar. Yarışmaya Türkiye’nin tüm üniversitelerindeki öğrenciler, herhangi bir koşul gözetmeksizin katılabiliyor.

Yarışmada, belirtilen başlıklar altında, somut önerilerle yaratıcı fikirler ortaya koyan katılımcılar arasından, birinci seçilecek makalenin yazarı, bir dizüstü bilgisayara sahip olacak. İkinci seçilen makalenin yazarı, video kamera, üçüncü seçilen makalenin yazarı, dijital fotoğraf makinesi, dördüncü olarak belirlenen makalenin sahibi de İPod Nano ile ödüllendirilecek. Ayrıca yarışmada en başarılı 15 makalenin sahibine, RE/MAX Türkiye’de staj imkanı ve projelerini hayata geçirme olanağı sağlanacak. 11 Nisan 2008’de sonuçlanacak yarışmaya katılmak isteyenlerin 28 Mart 2008 tarihine kadar nadidet@remax.com.tr adresine makalelerini ulaştırmaları gerekiyor. Yarışma ile ilgili bilgilere www.remax.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları