16 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Reklamznin Yayıncı Ağı Büyüyor
21 Temmuz 2008 Pazartesi 17:09

Reklamz'nin Yayıncı Ağı Büyüyor

Pillinetwork ve sosyomat.com'un da katılımıyla, Reklamz Network'ünde bulunan yayıncı sayısı 105'e ulaştı.

Reklâmvereni doğru hedef kitleyle buluşturan ve yayınlanan reklâmlarda maksimum geri dönüşü sağlayan çözümler sunan Reklamz, Pillinetwork ve sosyomat.com"un katılımıyla, 30 farklı kategoride 105 sitenin yer aldığı yayıncı ağını daha da genişletti.

Türkiye"de Internet reklâmcılığına yön veren uygulamalarıyla dikkat çeken Reklamz, Pilli Network ve sosyomat.com"u da yayıncı ağına ekledi. Her biri farklı konuları işleyen toplam 10 blog"dan oluşan, kullanıcılarının gönderdiği yazılarla hızlı biçimde güncellenen pillinetwork 111.959 üyeye sahip.

Kişilerin kendilerini ve arkadaşlarını etiketleyebildikleri ve bu etiketler hakkında sohbet ettikleri eğlenceli bir sosyalleşme aracı olarak tanımlanan sosyomat.com"un ise 50.500 üyesi bulunuyor. Her gün artan üye sayısıyla birlikte sosyomat.com aylık 13.416.648 sayfa gösterimine ve 1.252.866 tekil ziyaretçi sayısına sahip.

Yayıncı ağını oluştururken çok dikkatli ve titiz bir çalışma yapan Reklamz, yayıncı başvurularını içeriğin niteliği ve güncelliği, sayfa tasarımı, reklâm alanları, günlük ve aylık tekil ziyaretçi adedi, aylık ana sayfa gösterim adedi, aylık toplam sayfa gösterim adedi gibi bir çok kritere bağlı kalarak değerlendirmektedir. Yayıncı seçiminde gösterilen bu titizliğin sebeplerinden biri de Reklamz"ye ait rich media banner uygulamalarının sadece Reklamz network"ünde bulunan sitelerde yayınlanmasından kaynaklanmaktadır.

Yayıncı ağına seçilen web sitelerine tasarım çalışmaları, sayfa ve reklâm alanı optimizasyonu, cross promotion ve reklâm sunucusu* hizmeti ile destek veren Reklamz, yayınlanan reklâmlarda maksimum geri dönüşü ( ROI; Return On Investment ) sağlamaktadır

Markalara Internet reklâmcılığı için alternatif çözümler sunan Reklamz ile ilgili detaylı bilgiye www.reklamz.com web sitesinden ulaşılabilir.

* Yazılımı Reklamz bünyesindeki uzmanlar tarafından yapılan Reklamz Adserver, 2007 yılında 465 reklâmverene ait 943 kampanyada kullanılmış, yaklaşık 268 web sitesinin reklâm verimliliğini takip etmiştir.

(Haber Merkezi)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları