25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Reklamzden ClearMene Özel
27 Eylül 2007 Perşembe 12:19

Reklamz'den ClearMen'e Özel

Reklamz, Unilever tarafından üretilen Türkiye'nin ilk ve tek kepek şampuanı ClearMen için farkiniyarat.com platformunu oluşturdu.

Internet üzerinde doğru hedef kitleye doğru erişimi sağlayan pazarlama iletişimi çözümleri sunan Reklamz, Unilever güvencesiyle kadın fizyolojisinden tamamen farklılık gösteren erkeklere uygun olarak üretilen Türkiye"nin ilk ve tek kepek şampuanı ClearMen için www. farkiniyarat.com platformunu oluşturdu.

Reklamz tarafından kendine güvenen, ne istediğini bilen ve fark edilmeye alışık tüm ClearMen kullanıcısı erkeklere hitap eden sitede, farkını yarat isimli bir online oyun yer alıyor. Oyunda kullanıcılar, her hafta farklı bir kadın tarafından sorulan 6 soruya cevap veriyorlar. 3 ay süren oyunda, her kullanıcı toplam 72 soruyu yanıtlamış oluyor. Bu 72 soruya ve bonus soruya verdikleri cevaplarla, kadın ruhundan anladıklarını kanıtlayan oyuncular PS3, cep telefonu, Ipod gibi büyük ödüller kazanıyorlar.

Farkiniyarat.com platformunun yaratıcısı Reklamz Kurucu Ortağı Orkun Tekin, www.farkiniyarat.com ile ilgili olarak "Erkeklerin özgür platformu Farkiniyarat.com"a tıklayan ve her ay başka bir kadın tarafından hazırlanmış dişi soruları cevaplayan erkekler en yüksek skoru oluşturmak için birbirleriyle yarışacaklar! Kadın ruhunu anlamaya en yakın cevapları bulan ise, özel ve muhteşem hediyelere kavuşacak. Farkiniyarat.com"a katılmak ve burada kazanmak için tek yapmanız gereken, farklılığınızla yüzleşmeye, sıradanlıktan vazgeçmeye kısaca bu deneyime hazır olmak!" şeklinde konuştu.


Reklamz Hakkında

Genç, dinamik, eğlenceli ve pozitif marka Reklamz, 2002 yılında medya ve bilişim sektörünün önde gelen kuruluşlarında uzun yıllar yönetici olarak çalışmış kurucuların girişimci çabalarıyla kurulmuş bir şirkettir. Enerjisini kadrosunun genç, dinamik, eğlenceli ve pozitif olmasından alan Reklamz, müşterilerine sağladığı esnek çözümler, keskin hedefler, anında çözüm odaklı projeler ve uygun hedef kitlenin markayla birleştirilmesinden dolayı sektörde lider duruma gelmiştir. İnteraktif uygulamaları yaratıcı bir bakış açısıyla proaktif düşünce çerçevesinde Reklamz, reklamverenin, internet üzerindeki hedef kitlesine en doğru erişimi sağlayabilecek online pazarlama iletişimi çözümlerini sunmaktadır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları