15 Nisan 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Reklamz Büyümeye Devam Ediyor
04 Mayıs 2009 Pazartesi 10:49

Reklamz Büyümeye Devam Ediyor

Reklamz, krize rağmen büyümeye devam ediyor. Satış ekibini güçlendiren Reklamz'nin Ajans Satış Direktörlüğüne İlke Çarkcı getirildi.

Tüm dünyayı etkileyen ekonomik krizin etkileri her geçen gün ülkemize de yansıyor. Şirketler ve reklamcılık sektörü krizden olumsuz etkilenmiş olmakla birlikte, kriz ortamlarının bazı sektörlere ve şirketlere fırsatlar yarattığı tartışılmaz bir gerçek.

Yonja"da önemli başarılara imza atan İlke Çarkcı"yı Reklamz Ajans Satış Direktörlüğüne getirerek ajans satış ekibini güçlendiren Reklamz"nin Genel Müdürü Tezcan İsarlı konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı;

"Ekonomik kriz özellikle reel sektör için büyük sıkıntılar oluşturmuş durumda. Bu sıkıntı doğal olarak tüm iş dünyasına yansıyor. Diğer yandan internet reklamcılığı aldığı başarılı sonuçlar ile reklamveren için oldukça önemli bir konuma geldi. Geçtiğimiz yıllarda müşterilerimizle gerçekleştirdiğimiz kampanyalarda elde ettiğimiz başarılı sonuçlar sayesinde 2009 yılına krize rağmen yoğun başladık. Reklamz kurulduğu günden bu yana önceliğini insana yatırım, yani başarılı bir ekip oluşturmak olarak belirledi. Reklamz"nin bugüne kadarki başarılı sürecinde yer alan tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ederken, aramıza yeni katılan İlke Çarkcı"ya ve ekibine Reklamz ailesi olarak hoş geldin diyoruz."

2002 yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun olan İlke Çarkcı bir yıl Ernst&Young"da auditor olarak çalıştıktan sonra öğrenimine devam etmek üzere Amerika"ya gitti.

ABD California"da UC Berkeley"de pazarlama ve iletişim uzmanlığı eğitimi aldıktan sonra Artemia Inc."da pazarlama uzmanı olarak çalıştı. Aynı dönemde Yonja.com"un sahipleri ile tanışan İlke Çarkcı, Yonja San Francisco ofisinde ürün geliştirme ve müşteri hizmetleri uzmanı olarak görev aldı. Yonja ABD ofisinde bir buçuk yıl çalıştıktan sonra İstanbul"a dönen İlke Çarkcı , Yonja.com İstanbul ofisinin kuruluşunu ve ekibinin oluşmasını sağladı.

İlke Çarkcı Reklamz"de Ajans Satış Direktörlüğü görevini üstlenecek. Çarkcı"nın ekibinde bulunan Aslı Efe Gül ve Gülizar Kenan Ajans Satış Müdürü, Ramiz Deniz Öner de Proje Uzmanı olarak görev alıyorlar.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları