18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Reklamverenler Derneği’nden Radyo Konferansı
02 Aralık 2007 Pazar 11:53

Reklamverenler Derneği’nden Radyo Konferansı

Reklamverenler Derneği, marka iletişim stratejilerinde radyonun hak ettiği yere ulaşması için Markanızın Sesini Açın konulu bir konferans düzenledi.

Sektörün gelişmesine katkı sağlayacak tüm konuları gündeme taşımayı hedefleyen Reklamverenler Derneği, marka iletişim stratejilerinde radyonun hak ettiği yere ulaşması için 28 Kasım 2007 tarihinde Sheraton İstanbul Maslak’ta “Markanızın Sesini Açın” konulu bir konferans düzenledi.

Ipsos KMG, NTV Radyo, Universal McCann ve Power Fm’in sponsorluğunda düzenlenen Radyo Konferansı reklâm ve medya dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi. “Markanızın Sesini Açın” konferansında, radyonun yeri, markaya kattığı değer, radyo ve gelecek masaya yatırıldı.

Her on kişiden yedisinin radyo dinlediği ve haftalık dinlenme süresinin 11 saati bulduğu verileri üzerinden yola çıkarak radyonun hak ettiği yeri bulması amacıyla düzenlenen konferansta, Radyonun Mecra Olarak Değeri, Radyo Araştırmasında On Yıl, Radyo Erişim Fırsatları, Kreatif Açıdan Radyo, Teknolojik Gelişmeler ve Radyo gibi konular tartışıldı.

Reklamverenler ve etkin bir iletişim aracı olan radyo arasında yeni iletişim kapılarının açılmasında önemli bir rol oynayacak konferans, RVD Başkanı Hakan Uyanık’ın açılış konuşmasıyla başladı. Moderatörlüğünü Cem Ceminay’ın üstlendiği konferansta, Radioville Kreatif Direktörü Tim Craig, Universal McCann Yönetici Ortağı Mark Middlemas, Ipsos Medya Direktörü John Stockley, Radyo İzleme Araştırma Kurulu Yönetim Kurulu Üyesi Dursun Güleryüz, RATEM Başkanı Yusuf Gürsoy, Ipsos KMG Medya ve Yeni Paneller Direktörü Yaprak Aykan, Serdar Erener, Koç Medya’dan Müjde Etkin, Equinox’dan Figen Aytekin, Power Group’dan Haldun Altılar gibi sektörün önemli isimleri konuşmacı ve panelist olarak katıldı.

Türkiye’de reklamın önemini, etkinliğini, verimliliğini, bilincini anlatmak ve artırmak amacıyla kurulan Reklamverenler Derneği, 71 şirketten 95 üyesiyle reklam yatırımlarının %60’ını temsil etmektedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları