24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Reklamcılar Derneğine Yeni Üye
07 Kasım 2007 Çarşamba 13:57

Reklamcılar Derneği'ne Yeni Üye

Reklamcılar Derneği, tüm Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yerel medya planlama ve satın alma hizmeti veren Local Time’ı üyeliğine kabul etti.

Local Time, Reklamcılar Derneği tarafından üyelik başvurusu kabul edilen ilk yerel medya çözümleri sunan kuruluş olma başarısını gösterdi. Derneğin diğer 115 üyesi arasında, kendi alanının tek temsilcisi olarak yer alan Local Time, yerel il ve bölgelerde sürdürdüğü çalışmalarıyla reklam dünyasına yeni bir bakış açısı getirecek.

2002 yılından bu yana kuruluşlara yerel medya takip, planlama, satın alma, araştırma, sponsorluk, outdoor çalışmaları, özel proje üretimi ve koordinasyonu konularında hizmet veren Local Time, sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyimini Reklamcılar Derneği’nde sektörün gelişimi için değerlendirecek.

Reklamcılar Derneği’ne kabul edilmekten büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Local Time Genel Müdürü Arzu Küfündür şunları söyledi:

“Reklamcılar Derneği’nde ilk kez yerel medya çözümleri sunan bir kuruluşun yer alması, sektörümüzün gelişimi açısından büyük önem taşıyor. Tüm Türkiye’de ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde en kapsamlı yerel medya planlama ve satın alma çalışmaları sunan kuruluş olarak, dernek çatısı altında sektöre katkıda bulunacağımıza inanıyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz birçok proje ve geniş hizmet yelpazemiz ile müşterilerimizin reklamlarının en etkili şekilde yerel mecralara ulaşmasını sağladık, bu alanda önemli deneyimler kazandık. Yerel medyadaki uzmanlığımızla sektörümüzün gelişiminde rol üstlenecek olmanın heyecanını yaşıyoruz.”


Local Time Hakkında

2002 yılında kurulan Local Time, tüm Türkiye’de ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yerel medya planlama ve satın alma hizmeti veren bir yerel medya ajansıdır. KMG televizyon ve radyo ölçümünü ilk kez kullanan ajans olma özelliği taşıyan Local Time, 2005-2006 yıllarında yerel medya sektörünün ciro bazında lider firması oldu.

Doğan Holding’e bağlı D Yerel Network sisteminin tek yetkili ajansı olmasının yanı sıra, özel bir takip ve raporlama sistemini kullanarak spot by spot raporlama yapılabilmesi, Local Time’ın sektördeki özel ve güçlü konumunu belirliyor.

Hizmet verdiği kuruluşlar ve markaları için yerel alanda başarılı bir tanıtım haritası oluşturan Local Time, sahip olduğu veri tabanı ile müşterilerinin yerel medya planlamalarını en doğru şekilde yapmalarını sağlıyor. Kuruluş yerel medya takip, planlama, satın alma, araştırma, sponsorluk, yerel outdoor çalışmaları, yerele özgü özel proje üretimi ve koordinasyonu konularında hizmet veriyor. Faaliyet gösterdiği bölgelerdeki tüm yerel mecralarla temas halinde olan Local Time, sahip olduğu uzman kadrosu, güçlü teknoloji altyapısı ile kaliteli ve avantajlı hizmetler sunuyor.

Local Time Türkiye ve KKTC’de birçok şehre gidip yerinde gözlemlerde bulunarak, deneyimlerini reklam verenlere düzenli olarak aktarmayı sürdürüyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları