18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Reeleezee, Türkiyede Siriusa Emanet
07 Aralık 2011 Çarşamba 15:43

Reeleezee, Türkiye'de Sirius'a Emanet

Hollanda merkezli online muhasebe çözümleri firması Reeleezee, Aralık ayında yapacağı lansman ile Türkiye pazarına giriyor. Firma, Türkiye’deki kurumsal iletişim faaliyetlerini ise Sirius’a emanet etti.

Hollanda merkezli online muhasebe çözümleri firması Reeleezee, global açılımına Türkiye ile devam ediyor. Aralık ayındaki lansmanla birlikte resmen Türkiye pazarına girecek olan Reeleezee, kurumsal iletişim faaliyetlerini ise halkla ilişkiler sektörünün deneyimli ismi Rana Mercan yönetimindeki Sirius’a emanet etti. 2005’te entegre iletişim hizmetleri sunmak için faaliyete başlayan ve o günden bu güne sektörde kendine sağlam bir yer edinen Sirius, Reeleezee’ye iletişim stratejilerinin oluşturulması konusunda destek verecek. Sirius, bu stratejileri destekleyecek medya iletişimi faaliyetlerini de üstlenirken, pazarlama projelerinin hayata geçirilmesi yönünde de çalışmalar yürütecek.

Reeleezee, bulut bilişim esasına dayanan online muhasebe hizmetleri yazılımları geliştiriyor. Hollanda’da 45 bin kullanıcısı olan Reeleezee, bu çözümlerde özellikle KOBİ’lerin ihtiyaçlarını dikkate alıyor ve kullanımı kolay, son derece güvenilir ve uygun maliyetli muhasebe yazılımları üretiyor. Yazılımlar, bulut bilişim esasına dayandığı için kullanıcının bilgisayarına değil, Reeleezee bünyesindeki güvenli sunuculara yükleniyor. Böylece, kullanıcının herhangi bir yatırım yapması, verilerin güvenliğine bütçe ayırması, personel istihdam etmesi gibi bir külfet doğmuyor. Tüm bakım, yönetim ve güncelleme faaliyeti Reeleezee tarafından üstleniliyor. Ayrıca kullanıcılara online veya telefonla güçlü bir teknik destek hizmeti sunuluyor. Kullanıcılar, ödemelerini aydan aya ve kullanım miktarına göre yapıyor.

Reeleezee, yazılımlarını her ay düzenli olarak güncelleyip yeni özellikler ekleyerek, muhasebe profesyonellerinin üründen maksimum verimi almasını sağlıyor. Reeleezee, yeni teknolojileri sürekli izliyor ve uygun gelişmeleri kendi ürünlerine entegre ediyor.

Reeleezee’nin Türkiye'deki operasyonlarını CEO unvanıyla Deniz Yılmaz yönetecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları