08 Mayıs 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Red Hat En Yenilikçi Şirket Seçildi
24 Kasım 2011 Perşembe 14:33

Red Hat En Yenilikçi Şirket Seçildi

Forbes, Red Hat’i 2011 yılının 7 nci En Yenilikçi Yükselen Şirketi olarak seçti.

Açık kaynak çözümleri alanında dünyanın lider sağlayıcısı olan Red Hat, her zaman yenilikçi bir şirket olmanın gururunu yaşıyor. İşe başladığından bu güne, işletim sistemlerinden sanallaştırmaya ve şimdi de bulut bilişime kadar dokundukları her teknolojide değişimin katalizörü olurken, bu yenilikçilik fark ediliyor. Dünyanın en önemli iş hayatı dergilerinden olan Forbes’in, Red Hat’i 2011 yılının 7 nci En Yenilikçi Yükselen Şirketi olarak seçmesi de bunun bir örneği.
Ayrıca Investor’s Business Daily’de Red Hat’i, büyük piyasa liderleri olmalarıyla sonuçlanabilecek gençlik yüklü bir tarz ve girişimci ruh” taşıyan şirketleri içeren Top 10 New America listesine dahil etti. Red Hat’in etkin maliyet ve açık bulut bilişim çözümleri sağlama taahhüdü ile, Red Hat Enterprise Linux ve Red Hat Enterprise Virtualization’ın süregelen başarısı, Red Hat’in seçilmesinin önemli bir nedeni olarak gösteriliyor.
Forbes’un Red Hat’i listeye alması, Red Hat’in yenilikçiliğinin itici gücü olarak CEO Jim Whitehurst’u ön plana çıkarıyor. Forbes’deki makalede Jim’in açık kaynak tutkusu ve yönetime yönelik eğiliminin tutarlılığına işaret ediliyor. Kayan değil parlayan bir yıldız haline gelmek üzere Red Hat’e en iyi fırsatı sunduğuna dikkat çekiyor. Red Hat’in yenilikçilik görevinde lider konuma gelmesine yardımcı olan herkese tebrikler! 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları