27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Real Bergavin ve Brownell O’Connor İstanbulda
24 Eylül 2007 Pazartesi 14:09

Real Bergavin ve Brownell O’Connor İstanbul'da

3. Çağrı Merkezi Konferansı'nın konuşmacıları arasında Dubai’den Contact Center Doktoru Dr. Brownell O’Connor ve Kanada’dan NuComm Corporation CEO’su Mr. Real Bergevin'de yer alacak.

İMİ Conferences tarafından 26-28 Eylül 2007 tarihlerinde Lütfi Kırdar Rumeli Salonu’nda gerçekleşecek, 3. Çağrı Merkezi Konferans & Fuarı, konusunda uzman birçok ismi biraraya getiriyor. Konferansın ilk günü, Dubai’den Contact Center Doktoru Dr. Brownell O’Connor; çağrı merkezlerinin her adımında önemli olan Çağrı merkezi yaşam döngüsünü, konferansın ikinci günü ise Kanada’dan NuComm Corporation CEO’su Mr. Real Bergevin; başarılı çağrı merkezlerinin ip uçlarını Türkiye Çağrı Merkezi sektörü ile paylaşacak.

IMI Conferences tarafından düzenlenen 3. Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı 26-28 Eylül 2007 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Rumeli Salonu'nda gerçekleştirilecek. Çağrı merkezi sektörüne yönelik, müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati sağlamanın bir adım ötesine geçerek, kalite ve büyüklüğün optimizasyonu, yaşam döngüsünün yönetimi, çağrı merkezinin içerisinde bir kültür oluşturulması gibi kavramlar üzerinde durulacak olan Çağrı Merkezi Konferansı'nda bu yıl konferansın konukarı arasında Dubai’den Contact Center Doktoru Dr. Brownell O’Connor ve Kanada’dan NuComm Corporation CEO’su Mr. Real Bergevin de yer alacak.

Dr. Brownell, konferansın ilk günü saat 15:00’te, “Çağrı Merkezi Yaşam Döngüsü” konulu panelinde çağrı merkezi gelişimini analiz edecek. Çağrı merkezlerinin gelişim adımlarını ve her adımla alakalı olan “Anahtar Performans Standartları” konusunu paylaşacak olan Dr. Brownell, konferansta yapacağı süpriz interaktif show ile akıllarda kalacak. Dr. Brownell konuşmasında ayrıca, farklı gelişim basamaklarından örnek performans standardlarına, gelişimin her fazında hangi teknolojilere yatırım yapılmasına, ekibin ne şekilde seçilmesi ve eğitilmesi gerektiğine değinecek. Organizasyonların süreç ve metedolojilerine ek olarak, ulaşmaları gereken nihai hedefi nasıl tanımlayacakları konusunda Dr. Brownell’in diğer konu başlıklarından biri olacak.

Konferansın ilk gününün yanı sıra Dr. Brownell, 28 Eylül 2007’de sadece çağrı merkezi yöneticilerine özel bir workshop da gerçekleşecek. Ayrıca workshop’da katılımcılar kendi firma göstergelerini tartışmaya açabilecek, Dr. Brownell’in görüşlerini alabilecekler.

Mr. Real Bergevin ise Çağrı Merkezi Konferansı’nın 2. günü 27 Eylül’de saat 09:30’da Kuzey Amerika’da sektörün en iyi başarı hikayesi olarak kabul edilen NuComm’un başarısının sırlarını paylaşacak. Ayrıca Mr.Bergevin, ünlü For Dummies serisinden çıkan kitabı Call Center for Dummies adlı kitabından derlediği sektör deneyimini de katılımcılar ile paylaşacak. Çağrı merkezinde mükemmeliyet konusundaki bu hızlı kurs, kar elde etmenin, verimlilik, sürekli gelişim ve müşteri memnuniyeti sağlamanın temellerini anlatacak.

3. İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı & Fuarı ve Ödül Töreni’ne ait detaylı bilgiye İMİ CONFERENCES’ın 0216 575 59 42 no’lu telefon numarasından ya da www.istanbulcallcenterexpo.com adresinden ulaşılabilir.

Mr. Real Bergevin Hakkında:

Réal NuComm'u 1996 yılında eşi Anne ile birlikte kurmuştur. NuComm'un operasyonundaki her safha, onun standartları zorlayan ve profesyonel yaklaşımının bir yansımasıdır. Bu güne kadar NuComm'un günlük faaliyetlerinin içerisinde aktif olarak rol almıştır. Réal NuComm International'daki büyük başarının ve hızlı büyümenin mimarıdır. Real operasyon, iş geliştirme, finans ve insan kaynakları departmanları ile birlikte çalışarak NuComm'un uzun vadedeki strateji ve vizyonunu yönetmekte ve şirketin kurum kültürünü ayakta tutmaktadır.

Réal'in vizyonu ve şirketine, çalışanlarına ve müşterilerine bağlılığı onu Kanada'nın "40 yaşın altındaki en iyi 40 yönetici" arasına sokmuş ve adını National Register'daki "Who's Who of Executives and Professionals" listesine yazdırmıştır.

Çift olarak Bergevin'ler 2002 yılında Niagara'da “Yılın En İyi İş Adamı ve Canadian Imperial Bank” Gerçekleşen Girişim ödülüne layık görülmüştür.

NuComm'u kurmadan önce, Réal Wilfrid Laurier Üniversitesi'nden işletme diploması almıştır. Kariyerine Kanada'nın General Motors, Wardair Airlines ve Rogers Cablesystems gibi bazı büyük çağrı merkezlerinde çağrı merkezi yöneticisi olarak çalışarak başlamıştır. Daha sonra çağrı merkezi yönetimi konusunda danışmanlık ve eğitim veren John Moss Associates'te yöneticilik yapmıştır. Yenilikçi bir düşünür olarak Réal 60'dan fazla şirkete çağrı merkezi operasyonlarının verimlilik ve etkinşiğini arttırmada yardımcı olmuştur. Stratejik planlama, ekip yönetimi, kalite yönetimi, müşteri hizmetleri, teknoloji uygulamaları ve performans yönetimi konusundaki projeleri başarı ile yönetmiştir.

Réal Call Centers for DummiesT 23 adımda etkili çağrı merkezi isimli, adım adım etkili ve karlı çağrı merkezi kurmayı anlatan kitabın yazarıdır.

Dr. Brownell O’Connor Hakkında:

DR.Brownell, müşteri odakli çağrı merkezi endüstrisinde 1989’dan beri çalışıyor ve bu zamanda bütün kıtada 200’ün üstünde çağrı merkezi operasyonuyla çalıştı. 1989’da CRM’’in belirli döneminden önce Brownell, dünyanın çeşitli kısımlarında Pizza Hut Çağrı Merkezi için CRM çözümleri geliştirdi ve uyguladı. Brownell danışman uygulamasını 1996’da saptadı ve gıpta edilecek başarı rekoru kazandı. Şu an İrlanda Avrupa’nın çağrı merkezinin başkenti ünvanına sahip.

Tam bir çağrı merkezi experi olan ve Avrupa'nın çağrı merkezi başkenti olan İrlanda'nın yerlisi olan Dr. Brownell, İrlanda'nın efsanevi mizah yeteneğini, uluslararası tecrübesiyle birleştirerek eşsiz bir harman sunuyor. Bölgedeki görevleri dışında, Brownell'in Orta Doğu'daki çağrı merkezleri hakkındaki bilgisi de kıyas kabul etmiyor. Konusundaki her türlü etkinliğe defalarca çağırılması onun sevilen tarzının ve kabul gören iş fikirlerinin bir kanıtıdır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları