26 Temmuz 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ray Sigorta, Satış Ekiplerini Buluşturdu
18 Ağustos 2008 Pazartesi 10:32

Ray Sigorta, Satış Ekiplerini Buluşturdu

Ray Sigorta, tüm satış ekiplerini 3.Sales Kick-Off toplantısında bir araya getirdi. Toplantıda 2008 yılının ilk altı ayı değerlendirildi.

Bu yıl 50.yıldönümünü kutlayan Ray Sigorta, tüm satış ekiplerini Saklıköy Country Club"ta gerçekleştirdiği 3.Sales Kick-Off"ta biraraya getirdi. Ray Sigorta"nın genel müdürlük ve bölge müdürlüklerindeki tüm satış ve pazarlama ekiplerinin katıldığı toplantıda, satış ekiplerinin 2008 yılı ilk altı aylık satış performansı değerlendirildi. Yapılan sunumda bir önceki dönemde belirlenen hedefler doğrultusunda gerçekleşen başarı oranları anlatılırken, 2008 yılı ikinci altı ay hedefleri de paylaşıldı.

Türkiye"nin dört bir yanından gelen satışçıların bireysel hedeflerinin ve bölge hedeflerinin değerlendirildiği 3.Sales Kick-Off toplantısında, hedeflerine ulaşan kişiler ödüllendirilirken, "verimlilik" ve "üretim"i temsil eden iki sancağın devri de gerçekleştirildi. Her yıl en yüksek verimliliği ve en yüksek üretimi sağlayan bölgelere devredilen sancakların ekipler arasındaki rekabeti ve motivasyonu teşvik etmesi amaçlanıyor. Toplantıda konuşan Ray Sigorta Satış ve Pazarlama Direktörü İsmail Yalçın, satış ve pazarlama ekibi ile birlikte çok verimli bir toplantı geçirdiklerini belirterek, Ray Sigorta"nın başarısının satış ekiplerinin işlerine olan bağlılığından ve inancından geçtiğini söyledi. Altı ayda bir düzenli olarak gerçekleştirilen Sales Kick-Off toplantılarının tüm Ray Sigorta çalışanları için çok önemli olduğuna dikkat çeken Yalçın, motivasyonu ve ekip ruhunu güçlendiren bu toplantıların devam edeceğini ifade etti.

Üç gün süren 3.Sales Kick-Off"ta Ray Sigorta satış ekipleri, toplantı dışında kalan zamanlarda ise çeşitli aktiviteler ile eğlenceli vakit geçirdiler.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları