16 Nisan 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
RapidBoot İle 9.5 Saniyede Açılıyor
12 Şubat 2012 Pazar 15:50

RapidBoot İle 9.5 Saniyede Açılıyor

Lenovo’nun bilgisayarları RapidBoot teknolojisi sayesinde sadece 9.5 saniyede açılıyor.

Lenovo’nun Microsoft işbirliği ile geliştirdiği Windows 7 Lenovo Enhanced Experience 2.0teknolojisi RapidBoot özelliği ile bilgisayarların açma ve kapama sürelerini 10 saniyenin altına indiriyor. Hız sınırlarını zorlayan Lenovo, şimdi de RapidBoot Aplikasyonu ile kullanıcılarını da bu heyecana ortak etmeye hazırlanıyor.

Bunun için Facebook üzerinden 9.5 saniyede Göster Kendini adlı bir yarışma da başlatan Lenovo, Rapidboot teknoloji ile zamana meydan okurken, kullanıcıları da bu heyecana davet ediyor. Yarışmaya katılmak için kullanıcıların Lenovo’nun Facebook sayfasındaki aplikasyonu beğenmesi ve ardından 9.5 saniye içinde gerçekleştirdikleri performansın videosunu eklemeleri yeterli.

Uygulamaya yüklenen ve onaylanan videolar, yine Facebook kullanıcıları arasında oylamaya sunulacak. En çok oy toplayan 10 performans, Lenovo ekibinden ve uzmanlardan oluşan özel bir jüri önünde kıyasıya yarışacak. Yaratıcılık, hız&performans ve kabiliyetin ön planda olduğu yarışmanın kazananı Lenovo’dan sürpriz bir de ödül bekliyor. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları