24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Q-Link Mini Elektromanyetik Frekansların Etkileri ile Savaşıyor
21 Kasım 2011 Pazartesi 20:22

Q-Link Mini Elektromanyetik Frekansların Etkileri ile Savaşıyor

Kullandığımız teknolojik cihazlarımızın yaydığı elektromanyetik frekanslar(EMF), Q-Link MINI ile nötralize edilip cihazların insan sağlığı üzerinde yarattığı zararlar, vücudun doğal koruma sisteminin desteklenmesiyle minimuma indiriliyor.

Q-Link MINI™ günlük hayatımızın vazgeçilmez birer parçası olan cep telefonları, diz üstü bilgisayarlar, tablet bilgisayarlar, mp3 çalarlar, Bluetooth kulaklıklar ve portatif oyun konsolları gibi elektronik cihazların yarattığı elektromanyetik alanlardan oluşan elektro-bulut’un dağıtılmasını ve nötralize edilmesini sağlıyor. İnsan vücudu stresi hissettiği anda savunma mekanizmaları ile bu durumla savaşırken Q-Link ürünleri biyo-alanları etkileyerek vücudun stresini dengeliyor.

Vücuda en yakın olacak yere takılarak kullanılan Q-Link MINI ile vücuttaki 100’den fazla doğal yaşam frekanslarını netleştirmeye ve düzenlemeye yardımcı oluyor.  Böylelikle cep telefonu kullanırken veya mp3 çalardan müzik dinlerken Q-Link MINI biyo-alanlara yoğunlaşarak, vücudun EMF’lere ve diğer stres faktörlerine karşı savaşmasına destek oluyor.

Vücudun “biyo-alanları” üzerinde olan etkileri çeyrek asırdır dünyanın en saygın üniversitelerinde yapılan araştırmalarla kanıtlanmış olan Q-Link MINI ürününe tüm Beymen mağazalarından ulaşabilirsiniz. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları