29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
PS Vita, Türkiye’de ilk kez GameX’te
28 Kasım 2011 Pazartesi 20:11

PS Vita, Türkiye’de ilk kez GameX’te

Sony, 1 – 4 Aralık tarihleri arasında Lütfü Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek GameX 2011 Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı’na 240 metrekarelik dev aktivite alanı kuruyor.

Bu alanda, dünya lansmanı 22 Şubat’ta gerçekleşecek PlayStation®Vita’yı, ilk kez Türkiye’de, sadece bir adet ve GameX’e özel olarak sergilemenin yanı sıra dijital eğlence ve oyun tutkunlarına, Dance Star Party, Move Fitness ve After Hours Athletes gibi yeni PlayStation® Move oyunları ile tanışma, 2011’in en önemli oyunu Uncharted 3: Drake’s Deception ile hem Türkçe hem 3D oyun keyfi yaşama, Sony Tablet S ve en son model 3D VAIO’lar ile Sony’nin yarattığı eşsiz 3D dünyasını yakından tanıma fırsatı sunuyor.
 

Sony, 30 yıldır Rönesans Fuarcılık tarafından düzenlenen ve bu yıl 36.’sı gerçekleştirilecek olan GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı’nda, 240 metrekarelik dev aktivite alanıyla yer alıyor. Sony, fuar katılımcılarına, 22 Şubat’ta Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Avustralya ve Kuzey Amerika’da aynı anda satışa çıkacak olan ve mobil eğlencede son noktayı ifade eden PlayStation®Vita’yı, dünya lansmanı öncesinde ve herkesten önce görüp, deneme fırsatı sunuyor.

PS Vita’yı tüm dünyadan önce deneme şansı

Sony’nin, GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı’ndaki 240 metrekarelik dev aktivite alanına gelmeden önce, PS tutkunlarına başka bir sürprizi daha var. Sony, Facebook PlayStation Türkiye sayfası PS Vita Deneyimi sekmesindeki Şanslı Kareler oyununda, iki şanslı kareden birini bulan sekiz şanslı kişiye, 30 Kasım Çarşamba günü, Sony Experience Center’da gerçekleştirilecek olan PS Vita Deneyimi’ne katılma ve herkesten önce PS Vita’yı tüm dünyadan önce deneme şansı sunuyor. Oyun alanında iki şanslı kareyi bulamayanların da üzülmesine gerek yok. Alandaki üç sürpriz kareden birini bulan üç şanslı kişiye de sürpriz PS3 oyunları kazanma fırsatı tanıyor.

PS Move, Uncharted 3, Sony Tablet S, 3D Sony VAIO’lar, hepsi Sony GameX’te

Sony, PS Vita’nın yanı sıra yeni PlayStation® Move oyunları Dance Star Party, Move Fitness ve After Hours Athletes ile stant alanına hareket katıyor. Oyunseverlere 2011’in en iyi oyunlarından biri olarak gösterilen ve satışa çıktığı 2 Kasım’da dünya çapında 3,8 milyon adet satarak ilk gün satışlarında büyük bir başarıya ulaşan Uncharted 3: Drake’s Deception ile hem Türkçe hem 3D oyun keyfi yaşatıyor. Sony aktivite alanında eğlence sınırsızca devam ederken, fuar katılımcıları, mükemmel kullanılabilirlik ile eşsiz donanım, içerik ve ağ servislerini birleştiren Sony Tablet S ile eğlence deneyimlerinde ilginç ve yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. En son model 3D Sony VAIO’larla Sony’nin yarattığı eşsiz 3D dünyasını yakından tanıma fırsatı buluyor. Hepsi ve daha fazlası, Sony GameX 2011 Dev Aktivite Alanı’nda, dijital eğlence ve oyun tutkunlarını bekliyor.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları