25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Pronetten Fikirlere Hediye
05 Ocak 2011 Çarşamba 12:12

Pronet'ten Fikirlere Hediye

İdeshot platformuna katılan Pronet, uygulanabilirlik açısından en çok beğenilen önerinin sahibine 1 yıl ücretsiz Pronet aboneliğini hediye edecek.

Pronet, kendisine yeni hizmet önerisinde bulunanları hediyelendiriyor! Tüketicilerin aldıkları ürün ve hizmetler ile ilgili yenilikçi önerilerini toplayıp markalara ileten İdeshot platformuna katılan Pronet, düzenlediği kampanyalarla kendisine buradan yeni önerilerde bulunanlara hediyeler dağıtıyor olacak.

Güvenlik önerileri olan herkesi platforma davet eden Pronet, ilk kampanyası kapsamında Ocak ayı boyunca uygulanabilirlik açısından en çok beğenilen önerinin sahibi Pronet"e 1 yıl ücretsiz abonelik avantajıyla sahip olacak.

Pronet Genel Müdürü Metin Kastro, Türk halkının nabzını İdeshot platformunda tutmaya başlamaları hakkında şunları söyledi: "Tüketicilerin güvenlik ihtiyaçlarını ilk ağızdan öğrenmek ve beklentilerini hayata geçirebilmek için Pronet olarak biz de İdeshot platformuna dahil olan firmalar arasına katıldık. Halkımızın güvenlik ihtiyaçlarına yönelik isteklerini gerçekleştirmeye büyük bir önem veriyoruz. Bu aynı zamanda kendimizi geliştirmeye yönelik vizyonumuzu da tamamlayan değerli bir unsur. Yıl boyunca düzenleyeceğimiz kampanyalarla Pronet"in sunduğu hizmetlere ilgi duyan ve önerilerde bulunan herkesi ödüllendirecek ve başarılı fikirleri hayata geçireceğiz."

Pronet, İdeshot üzerinden öneride bulunarak kampanyaya katılmak isteyen herkesi http://www.ideshot.com/pronet adresine bekliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları