18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Pronette Yeni Atama
27 Kasım 2007 Salı 14:01

Pronet'te Yeni Atama

Güvenlik sektörünün lider kuruluşu Pronet, İnsan Kaynakları Bölümü yöneticiliğine yeni atama yapıldı.

Ülkemiz güvenlik sektörünün lider firması Pronet, İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne Selda Düzel’i atadı. Selda Düzel, Pronet’te insan kaynakları ile ilgili tüm konuların sağlıklı bir şekilde yürütülmesinden, işe alım süreçlerinden, eğitim programlarından, performans değerlendirme sistemi ve kariyer planlamasından, ücret yönetiminden ve diğer insan kaynakları konularından sorumlu olacak.

Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Bölümü mezunu olan Selda Düzel, çalışma hayatına, tekstil aksesuarları üretim ve satışında dünya lideri olan Japon firması YKK’ da başladı. 2000’de İnsan Kaynakları Asistanı olarak girdiği firmada ilerleyen Düzel, 2003’te İnsan Kaynakları Uzmanı, 2006’da ise İnsan Kaynakları Bölüm Sorumlusu oldu.

Yeni görevine başlaması nedeniyle bir açıklama yapan Pronet İnsan Kaynakları Müdürü Selda Düzel şunları söyledi: “Pronet, ülkemizin lider güvenlik firması olarak çok geniş ve uzman bir kadroyla hizmet veriyoruz. Pronet İnsan Kaynakları departmanı olarak da bugüne kadar şirketimizin ulaştığı başarılı çizgiyi ve hizmet kalitesini daha da yukarıya taşıyabilme hedefiyle çalışacağız. İnanıyorum ki Pronet, kuruluşundan bu yana sürdürdüğü başarılı faaliyetlerini, yoğun insan kaynakları desteğiyle birlikte bundan sonra da profesyonel ve başarılı bir şekilde devam ettirecektir.”

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları